logo


Warning: file_get_contents(https://trendtema.com/an/akin.txt): failed to open stream: No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\inetpub\vhosts\hijyenlife.com\httpdocs\wp-content\themes\HaberMatikV3\header.php on line 94

L’OCCİTANE’DAN MİNE ÇİÇEĞİ KOKULU EL TEMİZLEME JELİ

Artık hepimiz çantamızda el dezenfektanı taşıyoruz ama ne ellerimizin kurumasının önüne geçebiliyor, ne de dezenfektanların ağır kokusundan kurtulabiliyoruz. Çözüm L’Occitane’ın yeni Mine Çiçeği kokulu mis gibi Verbana El Temizleme Jeli’nde gizli. Ellerinizi dilediğiniz zaman dezenfekte edebilir yanı sıra mis gibi kokabilirsiniz.

Ellerde tazeleyici etki

Güzel kokular uzmanı L’Occitane, suya ve sabuna ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Verbena el temizleme jeli ile hem yüksek düzey dezenfeksiyon sağlıyor hem de tazeleyici etkisi ile bilinen Mine Çiçeği özlerini ellerinize taşıyor. İçeriğindeki yüzde 69 alkol oranı ile virüslere ve bakterilere karşı etkili olan ürün, Fransa’da sağlık otoritelerinin de göz bebeği konumunda. 65 ml olarak üretildiği için hidroalkolik el temizleme jelini kolaylıkla yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

www.hizlibul.com-4653761