logo

Temizlik sektörü,ISSA INTERCLEAN fuarında büyük buluşmaya hazırlanıyor

Temizlik sektörü,ISSA INTERCLEAN fuarında büyük buluşmaya hazırlanıyor

INTERCLEAN_TESFA_1 (2)

Dünyanın dört bir yanından temizlik endüstri profesyonelleri İstanbul’da buluşacak. Temizlik Sektörünün Uluslar arası Arenada En Güçlü Markası ISSA Interclean Istanbul, 2. Kez İstanbul’da gerçekleşecek.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Balkanların buluşma noktası haline gelen Türkiye, uluslararası alanda faaliyet gösteren temizlik sektörünün profesyonellerini bir araya getirecek. Temizlik sektörünün en büyük organizasyonu ISSA Interclean, 7-9 Eylül 2016 tarihleri arasında Istanbul’da ikinci kez düzenlenecek.

Avrasya ve Türkiye pazarında sektöründe öncü birçok uluslararası firmayı bir araya getiren ve Türkiye’de ikincisi düzenlenen ISSA Interclean Istanbul, Amsterdam, Chicago ve Meksika’dan sonra 7-9 Eylül 2016 tarihlerinde Istanbul EXPO Center’da ISSA ve TESHİAD’ın iş birliği, Amsterdam RAI ve UBM’in organizasyonu ile gerçekleşecek. 150 katılımcı ve 3500 ziyaretçiyi ağırlaması beklenen fuarın ana konularını ise zemin bakım ve temizlik makineleri, temizlik için gerekli kağıt ve kimyasallar, temizlik destek hizmetleri ve ekipmanları oluşturacak.

Avrasya bölgesinin temizlik sektörü temsilcilerinin buluşma noktası ISSA Interclean Istanbul, ziyaretçilerin yeni ve inovatif ürünleri göreceği, sektördeki gelişmeler ve yeni trendlerle ilgili bilgi edineceği ve aynı zamanda yeni iş bağlantıları kuracağı bir buluşma noktası niteliğini devam ettirecek.

INTERCLEAN_TESFA_2

Fuar boyunca katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerin ilgisini çekecek konferanslara ve konuşmacılara ev sahipliği yapacak olan ISSA Interclean Istanbul, Avrasya ve Avrupa pazarlarında işini geliştirmek ve uluslar ararası alanda üst düzey karar vericilerin içinde bulunduğu geniş bir müşteri tabanına erişmek isteyen katılımcılarına fırsatlar sağlayacak.

Katılımcı firmaların kurumsal itibar ve marka imajına yönelik çalışmalar yapabilecekleri ISSA Interclean Istanbul, temizlik sektöründe faaliyet gösteren ve gelişmekte olan Avrasya bölgesinde iş fırsatlarını keşfetmek isteyen sektör profesyonelleri için önemli bir adres. Tesis yönetimi hizmetleri, teknoloji, altyapı ve tedarikçilerinin ‘TESFA Pavilyonu’ çatısı altında ürünlerini sergileyecekleri ISSA Interclean İstanbul, böylelikle yakın bir tarihe kadar bir hizmet kolu iken büyük gelişme göstererek bir sektör haline gelen tesis yönetiminin tüm aktörlerini aynı çatı altında buluşturacak.

‘TESFA Pavilyonu’ ortaklıklar yapmayı hedefleyen tüm firmaları hedefliyor. Tesislere odaklanmış enerji yönetim hizmetlerinden peyzaja, yemek üretim servislerinden araç kiralamaya, ofis hizmetlerinden atık yönetimine kadar geniş bir katılımcı ve ziyaretçi profiline sahip olan TESFA’nın katılımcıları ‘TESFA Pavilyonu’nda tesis yönetim firmalarının hizmetleri, sundukları profesyonel çözümler, altyapı ve tedarik imkânları gibi konularda da  bilgi sahibi olabilecekler.

Ziyaretçilerin yeni ve inovatif ürünleri tanıyabileceği, sektörün nabzını tutabileceği ve aynı zamanda yeni iş bağlantıları kurabileceği bir buluşma noktası olan fuara ilişkin ISSA Interclean Istanbul Fuarı Grup Direktörü Engin Er, ISSA Interclean Istanbul’da, 25 ülkeden 150 katılıcı yer alacak. Temizlik sektörüne yönelik yeni ürünlerin sergileneceği fuarda, ihracatçı, ithalatçı ve üretim yapan firmaların yanında distribütör firmalar da yer alacak. Uluslar arası katılımlı ISSA Interclean Istanbul, Türk iş adamları için kaçırılmayacak bir fırsat. Dünya temizlik sektörünün kalbi Eylülde yine İstanbul’da atacak” dedi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761