logo

Avene Cold Cream Stick Levres Dudak Kremi

Kış günleri hepimiz için oldukça zor geçmektedir. Özellikle de vücudumuz kış mevsimine ve soğuk havalara çok zor adapte olmaktadır. Her mevsim değişikliğinde bazı sorunlar yaşanmakta ve vücudun bazı yerlerinde deformasyonlar meydana gelmektedir. Bunların en belirgini de kışa mevsimine girerken su kaybeden ciltte ve dudaklarda yaşanan kuruma sorunlarıdır. Kuruma soğuk havaya ve rüzgara bağlı olarak gerçekleşir. Bu yüzden de yüz ve ellerde sık sık çatlamalar meydana gelir. Eğer hafif hafif başlayan kurumalar fark edilmez ise bu durum çatlağa dönüşür. Çatlaklar ise yarıklara dönüşerek onarılamaz ve oldukça acı veren bir hale gelebilir. Özellikle sürekli hareket halinde olan dudaklarda meydana gelen yarıklar kişiye çok faza acı vermekte ve hayat kalitesini de düşürmektedir. Her zaman için özen göstermemiz gerek vücudumuza hassas dönemlerde daha çok dikkat etmeliyiz. Dudaklarımızı korumak için bu amaca yönelik olarak üretilen dudak bakımı, dudak stiği ya da lip stick adı verilen ürünleri kullanarak çatlamaları önlemeliyiz.

Alternatif Ürün Avene’den

Dudakları korumak için oldukça etkili olduğu bilinen avene cold cream stick levres dudak kremi çatlakları önleme ve dudak korumada oldukça başarılı bir üründür. Bu ürünü aynı zamanda dudaklarınızı nemlendirmek için de kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde dudaklarınızın kaybettiği esnek yapı geri getirilir ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Dudaklar için ekstra koruma ve bakım yapan bu ürün kanamaya sebep olan yarıkları önlemek için oldukça önemlidir. Dudakta bulunan yarıklar sürekli olarak ıslandığı için çok geç iyileşmekte bu sebeple de kişilere çok fazla acı vermektedir.

Kullanım Sıklığı ve Tavsiyeler

Ürünün belirli bir kullanım sıklığı bulunmamakla beraber gün içinde ihtiyaç hissedildikçe ve dudak kurudukça sürülmelidir. Ürün başka bir kozmetik malzeme ile karıştırılmamalı ve yalnızca temiz ve kuru olan dudaklara uygulama yapılmalıdır. Ürün dudağın her yerine sürülmelidir. İnce bir tabaka halinde dudağa yayılması yeterli olup dudak tarafından emildikten sonra tekrar sürülmelidir. Gündüz ve gece kullanılabilen bu ürün 7 24 dudaklarda tazelik ve besleyicilik sağlamaktadır. Sağlıklı dudaklar için siz de avene cold cream stick levres dudak kremi kullanın.

https://www.dermoeczanem.com/avene-cold-cream-stick-levres-dudak-kremi

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761