logo

08 Aralık 2018

Belhanda Takımdan Ayrılmayı Kabul Etti

Uzun süredir sarı kırmızılı formayı giyen ve bugüne kadar göstermiş olduğu performans ile kazanılan zaferlerde önemli bir payı oldu. Ancak son haftalara gelinirken, performansında yaşanan ciddi düşüş sürüyor. Bir maçın ardından taraftar ile yaşadığı sözlü münakaşa ise son damla oldu. Taraftarın kendisini bir türlü affetmediği oyuncu kararını verdi. Gelişen haftalarda taraftarın kendisini ıslıkladığını göre oyuncu, tepkinin değişmeyeceğini düşünüyor. Bu nedenle kendisinden istenen ayrılık karını kabul etti. Takımda oynamaya daha fazla sıcak bakmayan oyuncu için tüm planlar iyi bonservis alınması yönünde. Galatasaray takımında alınacak oyuncular için bütçe oluşturulmak isteniyor. Restbet yepyeni ayrıcalıkları ile karşınıza çıkıyor.

10 Milyon Euro Üstünde Bonservis Geliri Bekleniyor

Galatasaray ile birçok maça çıkan ve performansı ile göz dolduran isme Arap ülkelerinden teklifler var. Geçtiğimiz transfer dönemlerinde satılmayan oyuncu için ayrılık kararı alındı. Taraftar ile bağları koparken, teknik heyetinde artık daha fazla şans vermeyeceği ortaya çıktı. Bunun üzerinde takıma alınması planlanan isimler için bütçe açığı bu yolla kapatılacak. Luyindama’nın sakatlığını üzerinde bonservis getirecek tek oyuncu Belhanda oldu. Arap ülkeleri ile yapılan pazarlığın ardından 10 milyon Euro üzerinde tekliflere satışına onay verileceğini belirtelim. Diagne içinde alternatif planlar hazırlanıyor. Böylelikle Finansal Fair Play açısından takım sıkıntı ile karşılaşmamış olacak.

Devre Arasında Takımda restbet Ciddi Revizyon Düşünülüyor

Teknik heyet takımı bir türlü istenen seviyeye getiremedi. Bunda fatura ise oyunculara kesildi. Gösterilen kötü performans nedeniyle bazı isimlerin gönderilmesi planlanıyor. Form durumunu bir türlü üst seviyeye çekemeyen oyuncular gönderilirken yerine gelecek olan isimler ile yeniden zirvenin en büyük adayı olma planları yapılıyor. Ara transfer denimde geçmişte sarı kırmızlı formayı giymiş olan oyunculara da teklif götürülebileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Teknik heyet ile yönetimin ortak planlaması sürerken, hangi sonuçların çıkacağı henüz tam olarak netlik kazanmadı. Bu nedenle çakışmalar sürüyor. Kalan maçların sonuçlar üzerinde etkisinin çok yüksek olacağını belirtelim.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761