logo

21 Ağustos 2019

Bypass Ameliyatı Zorunluluğu Var Mıdır?

Çağımızın hastalıkları arasında en sık karşılaşılan kalp hastalıkları tedavi edilmediği takdirde ölümcül olabilmektedir. Özellikle koroner arter hastalıkları yanı kalbi besleyen damarların tıkanıklığı durumunda hastalar kalp krizi gibi anı yaşamsal fonksiyonlarda sıkıntı yaratacak tablolar ile karşılaşabilirler.

Oysa periyodik kontroller ile kalp damar hastalıkları erken evrede fark edilebilir ve medikal tedavi uygulanabilir. Ancak kimi zaman medikal tedaviden yarar sağlayamayan hastalarda koroner bypass ameliyatı adeta bir zorunluluk olur. Bu durumlarda güvenilir bir kalp damar cerrahı bulmak gerekir. Pax clinic İstanbul ilinin en güvenilir kalp damar cerrahi kliniği olup hastalara operasyon öncesinde ve sonrasında her türlü destek sağlanır.

Klinikte Uygulanan Hizmetler Nelerdir?

Pax clinic kalp sağlığının korunmasına noktasında her türlü cerrahi tedaviyi uygular. Bunlar arasında en sık bilineni koroner bypass cerrahisi ve aort kapak hastalığı yet alır. Öte yandan mitral kapak hastalığının tedavisi ve konjenital kalp hastalıklarının tedavisi içinde kliniğin deneyimli hekimlerinden yararlanabilirsiniz. Klinikten hızlı ve kolay randevu almak için öncelikle http://paxclinic.com/bypass-ameliyati/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteden kliniğin iletişim bilgilerine günün her saati ulaşmanız mümkündür.

Varis Tedavisi

Varisler genellikle hanımlarda ve bacaklarda görülen bir toplar damar hastalığıdır. Bacaklarda meydan getirdiği ağrıların yanında estetik açıdan da kişilerde kaygı uyandırır. Klinikte varis hastalığına yönelik olarak cerrahi tedavinin yanında medikal tedavide uygulanır. Hastalara varisten korunmanın yolları hakkında eğitimler verilir.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761