logo

Faruk Süren Başkan Adaylığı İddialarını Yalanladı

Bir dönemin efsane başkanı olan Faruk Süren’in ismi yeniden Galatasaray başkanlığı iddialarına karıştı. Son dönemlerde dilendirilen seçim iddialarının ardından gözler eski başkana çevrildi. Betpas kalitesi tartışmasız etkileyici. Onun aday olacağı konusunda ortaya atılan iddialara doğrudan iddianın hedefi cevap verdi. Faruk Süren, “Adaylık durumum yok. Her seferinde benim adım çıkıyor. Ben 18 sene önce bu işi bıraktım. Keyfim yerinde gayet iyi seyrediyorum. Bazen hadiselere üzülüyorum. Benim adaylık niyetim yok. Onu da rahatlıkla söyleyebilirim.” Sözlerini kullandı. Doğrudan aday olmayacağını net bir dille ifade etmesinin ardından iddialarda sonuçsuz kaldı. Önceki seçim süreçlerinde olduğu gibi aday olmayacağını bir kez daha yinelemiş oldu.

Mustafa Cengiz’in divan üyeliği hakkında konuştu

Son zamanlarda gündemi meşgul eden önemli konulardan bir tanesi de divan üyeliği oldu. Mevcut Galatasaray başkanın bu görevde düşünülmesi ile ortaya çıkan gelişmeler sürüyor. Faruk Süren’in bu konuda yaptığı açıklamalar önemli. Süren, “Bu tepki bir kere liseye ise yanlış bir şey. Neticede kulübün başkanıdır şu anda. Meşruiyeti tartışılıyor ibradan dolayı ama şimdilik mahkemeler tedbir koyduğuna göre kulübün başkanıdır. Katılması lazım. Divan başkanına tepki koymaması lazım. Divanında belli bir yetkileri var. Bunu tabi abartmamak lazım. Ben de yaşadım bunların hepsini. Galatasaray Kulübü Başkanı öyle bir tepki vermez. Gelir oraya oturur konuşur söyleyeceğini söyler.” Belirtti. 

Galatasaray yönetiminde belirsizlik sürüyor

Bir dönem ibra edilmemesi ile seçime gidilmesi beklenen sarı kırmızılılarda bu durum mahkeme kararı ile durduruldu. Ancak çalkantıları halen sürmeye devam ediyor. Takım iyi gidişinde geri plana atılan bu söylentiler, kötü gidişin başlaması ile beraber yeniden su üzerine çıktı. Tüm gelişmeler birbirinden önemli bir hal aldı. Taraftarın da yakından takip ettiği konuda son çıkan seçim iddiaları başkan tarafından yalanlandı. Mevcut yönetimin görevine devam edeceği konusunda herhangi bir soru işareti bulunmuyor. Önlerindeki en zor dosya ise transfer süreci olacak. Takım için belirlenen ihtiyaçlar olmasına karşın yeterli paranın olmaması belli zorlukları beraberinde getirecek. 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761