logo

Kadro Dışı Kalan Nzonzi Yerine Formayı Donk Giyecek

Galatasaray takımında iç planlama sürüyor. Takımdan en iyi verimin alınabilmesi için çalışmalar kesintisiz biçimde devam ediyor. Performansı ile bugüne kadar Galatasaray taraftarının kalbini kazanan Donk için yeni bir görev geldi. Nzonzi ön libero mevkiinde forma giyerken, disiplinsiz tutumları nedeniyle kadronun dışına itildi. Süresiz olarak uzaklaştırma kararı verildi. Onun yerine görev alacak olan isim ise Donk oldu. Şuana kadar savunmada Luyindama’nın açığını kapatan oyuncu bu maçta yeni bir mevkide görev alacak. Geçmişte ön libero pozisyonunda da çok oynadığı için yabancılık çekmeyeceği düşünülüyor. Restbet ile hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Kadro Yapılanmasında Ciddi Değişiklik Sürüyor

Sezon başından bu yana omurgasını tam anlamıyla oturtamayan Galatasaray takımında belli değişiklikler yapılmaya devam ediliyor. Son olarak ise Donk’un biraz daha öne çekilmesi ile omurga değişecek. Savunmaya yerine ise Ahmet Çalık çıkacak. Rakibin baskılı bir oyun oynayamayacağı gerekçesi ile de savunmada böyle bir adım atılmış oldu. Terim ve öğrencileri mutlak galibiyet hedefi ile sahaya çıkacak. Alınacak olan sonuç ise kalan maçlar için belirleyici bir öneme sahip. Heyecan dolu bir sürecin başlaması bekleniyor. İlerde baskıyla başlayacak olan Galatasaray takımının duran toplarda Donk faktörünü de kullanması hedefleniyor. Ayrıca Ömer Bayram yeniden ilerde takıma katkı sağlayacak. Restbet özellikleri ile aradıklarınıza kavuşmanızı sağlayacak.

Kalan Haftalarda Galibiyetin Önemi Arttı

Zirve yarışından uzaklaşmak istemeyen Galatasaray, içinde bulunduğu kötü havayı da dağıtmak istiyor. Şuan ki oyuncular ile daha fazla ilerleyemeyeceğini düşünen Fatih Terim, devre arasına kadar takımı kayıpsız götürmek istiyor. Kalan maçlarda alınacak olan galibiyetlerin çok büyük bir önemi var. Öyle ki takım olarak gösterilen mücadelenin çok değerli olacağını da belirtelim. Ortaya koyulacak olan oyun ile kazanmak isteniyor. En büyük şans faktörü ise bu hafta oynanacak olan maçta rakibin zayıf olması. Bunun sahaya son ana kadar yansıtılacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Erken golün önemi büyüdü. Antrenmanlarda sıklıkla erken gol taktiğine çalışıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761