logo

30 Eylül 2021

Sakarya’da En İyi Alışveriş Merkezleri

Marmara bölgesinin güzide illerinden olan Sakarya, Alışveriş oranının yüksek olduğu illerin üst sıralarında yer almaktadır. Marmara bölgesinde bulunan Sakarya ilinde, en iyi alışveriş merkezlerine göz atıldığında birbirinden ekonomik ve bol çeşidin, yüzlerce markanın bulunduğu mağazalara rastlamak mümkün.

Merkeze Bağlı Alışveriş Mağazaları

Sakarya ilinin merkez ilçesi olan Adapazarı, adından da anlaşılacağı gibi birçok sektörün alışveriş adası konumundadır. Şehrin önemli caddelerinden olan Çark Caddesi, nüfusun en yoğun şekilde olduğu caddelerden birisidir. Bu caddede bulunan alışveriş merkezleri yerli marka ve küresel markalar şeklinde yer almaktadır.

Agora Alışveriş Merkezi tüm markaları bünyesinde bulundurarak adeta marka cümbüşü oluşturmaktadır gelen müşterilerine. Bu Alışveriş merkezinde Gıda, Giyim, Spor giyim, Eğlence, Sanat, Sinema, Teknolojik ürünler ve daha birçok markanın bulunduğu işletmelerle şehrin müşterilerini ağırlamaktadır. Yeteri kadar otopark kapasitesine de sahip olan bu alışveriş merkezinin Sakarya’ya bağlı Adapazarı ilçesinin en büyük alışveriş merkezlerine biri olduğu bilinmektedir.

Diğer Alışveriş Merkezleri

Büyük şehir statüsünde yer alan Sakarya ili sadece merkeze bağlı alışveriş merkezleriyle değil aynı zamanda birçok ilçesinde bulunan cazibe merkezleriyle de misafirlerini ağırlamaktadır. Serdivan Alışveriş Merkezi şehrin en iyi ve önde gelen merkezlerinden birisidir. Kuruluşundan beri ilçe sakinleri ve diğer tüm bölgelerden ağırladığı misafirleriyle toplamda 90 mağaza kuruluşuyla hizmet vermektedir. Ada Alışveriş merkezi, Sakarya ili Erenler ilçesinde şehrin diğer Alışveriş merkezlerindendir.

Diğer alışveriş merkezlerinden farksız olarak bu alışveriş merkezinde de gıda, market alışverişi, seçkin markalar, sinema, Kafeterya, Ev eşyaları, giyim ve birçok görülmeye değer markalarla şehrin müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Hendek ilçesinde ise Otoyolda üzerinde kalan Park Shop alışveriş merkezi bulunmaktadır.

Bu merkez, içerisinde şehirlerarası yolculuk yapan müşterilerini de ağırlamakta genel anlamda gıda, yiyecek, hediyelik eşya, giyim, aksesuar üzerine firmaların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Şehrin yeni yapılan ”Meydan 54” Ticaret Merkezi Erenler ilçesinde hizmete açılmıştır. Bu alışveriş merkezi stratejik öneme sahip bir konuma kuruldu. E-5 kara yoluna yakın olarak inşa edilen bu alışveriş merkezi sadece Sakarya halkına değil, aynı zamanda civar illerdeki misafirlerini de ağırlamaktadır.

Kaynak: https://bahiskralligi.com/

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761