logo

Spor Takım Elbise

Erkekler giyim ürünü seçerken kalitesine, kullanım kolaylığına ve konfor özelliklerine dikkat eder. Hayatının her anında spor tarzlar tercih eden beyler için spor takım elbise tasarımları özel davetlerde kullanabilecekleri şıklıkta rahat modellerdir. Bazı detayları, desenleri ya da kalıpları ile spor tarzlar ile uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Ekoseli Spor Takım Elbise Modelleri

Ekose desenler geçmişten günümüze hem spor, hem de şık bir detay olarak tercih ediliyor. Giyim alanında pek çok kategoride bu desenler karşımıza çıkar. Takım elbiselerde ise tüm takımda kullanmak yerine takımın sadece belirli bir parçasında kullanılarak odak noktası oluşturabilirler. Gri konseptli takımlar spor tarzlar için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Kahve rengi ekose tasarımları ile hazırlanan ceketler düz gri yelek ve pantolonlar ile kombine edilir. Takımlar içerisinde düz renk gömlekler ile uyumlu kombinler oluşturulur. Düz renk spor takım elbise takımlarında ise desenli gömleklerle spor tarzlarınızda uyum elde edilebilir. Farklı tonlarda bordo ekoseli ceketler ile de spor ve şık bir tarz ortaya çıkarılır.

Çizgili Spor Takım Elbise Modelleri

Çizgili formlarda kullanılan ceketler ve pantolonlar modern ve spor tarzları bir arada sunar. Çizgili tasarımlar vitrinlerin yeni gözdeleri arasında yer alıyor. Bu tasarımlarda takım komple çizgili olabildiği gibi ceket ve yelek aynı konseptte kullanıldığında beyaz pantolonlar ile aranılan uyum yakalanabiliyor.

Yelekli Spor Takım Elbise Modelleri

Takım elbiselerde yelek tasarımları giderek daha modern çizgilerle hazırlanıyor. Ve tamamen takımın tarzını belirleyebiliyor. Bazı takımlarda genel konsepte uygun olan yelekler, bazı takımlarda zıt renklerde kullanılarak daha şık ve gösterişli bir uyum sağlanıyor. Spor tarzlarda tercih edilen yelek tasarımları ise V yakalı, yuvarlak yakalı ya da çift düğmeli şekillerde olmaktadır. Açık renk tonlarında spor takım elbise modelleri slim fit kalıpları ile gençlere ve hep genç kalanlara enerjik bir hava katıyor. Açık renk takımları kahve tonlarında ayakkabılar ile tamamlayabilir, kravat seçimlerinde ise ceketlerle uyumlu tasarımlar öne çıkıyor. Renk geçişli modeller, farklı bir tarz arayanlar için rahatlığı ve doğallığı ile tercih edilebilecek hoş tasarımlar arasında yer alıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761