logo

14 Aralık 2017

Zade Vital Haşhaş Yağı

Metabolizma için son derece yararlı olan doymamış yağ asitlerini içeren zade vital haşhaş yağı haşhaş bitkisinin tohumlarından soğuk pres yöntemiyle üretilmiştir. Tamamen organik olarak elde edilen bu ürün, besin desteği olarak kullanılmaktadır.

Zade Vital Haşhaş Yağının Özellikleri

Haşhaş, eski zamanlardan bu yana yetiştirilen bir üründür. Bu bitkiden elde edilen yağ, özellikle diyetlerde tavsiye edilmektedir. Kilo verme aşamasında vücutta kan değerlerini dengeleyen ve kolesterolü düşürmeye yardımcı olan haşhaş yağı, aynı zamanda haricen de kullanılabilmektedir. Saç ve cilt problemlerinde etkili olan haşhaş yağı, yıpranmış saç ve ciltleri onarmakta ve doğal ışıltı kazandırmaktadır.

Uykusuzluk problemi çekenlerin de başvurduğu bir ürün olan Zade Vital Haşhaş yağı, bağırsak sisteminde olumlu etkiler yaratmaktadır. Ayrıca tansiyonu dengeleyen ve ağrıları kesen bir niteliğe sahiptir. Özellikle diş ağrılarında kullanımı etkilidir.

Zade Vital Haşhaş Yağı Nasıl Kullanılmalıdır?

Zade Vital haşhaş yağı besin desteği olarak kullanılacaksa, günde bir tatlı kaşığı kadar alınması yeterlidir. Bu miktar tek başına içilebilir. Fakat sütün veya meyve sularının içerisine karıştırılarak da alınabilir. Genellikle sabahları aç karnına içilmesi tavsiye edilmektedir. Bu şekilde kullanıldığında özellikle bağırsak sisteminin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürün saç ve cilt bakımı için kullanılacaksa, bir miktar haşhaş yağı ele dökülerek cilde veya saçlara masaj yapılarak yedirilebilir. Saçlara yapılan uygulamadan sonra saçlar yıkanmalıdır. Cilt üzerinde kullanımında, suyla durulamaya ihtiyaç yoktur.

Zade Vital Haşhaş Yağı Kullanımında Nelere Dikkat Edilir?

Ürün, tamamen doğal haşhaş yağından ibarettir. Fakat bu yağın bileşenlerine karşı herhangi bir alerji durumu olan kimselerin kullanmaması önerilmektedir. Eğer sürekli olarak kullanılan bir ilaç veya karaciğer, kalp, böbrek gibi kronik bir rahatsızlık söz konusu ise, kullanılan ilaçların içeriğindeki maddelerle birleşerek, olumsuz bir etki meydana getirebilir. Bu nedenle bu durumda olan kimselerin doktora danışmadan ürünü asla kullanamamaları gerekir. Hamilelik ve emzirme durumlarında kullanımı tavsiye edilmez. Çocuk ve bebekler için uygun değildir. Bu nedenle çocuk ve bebeklerin ulaşamayacağı yerlerde korunmalıdır. Ürün kendi orijinal ambalajında saklanmalı ve güneş ışığı ile yüksek ısıdan uzak tutulmalıdır.

https://www.dermoeczanem.com/zade-vital-hashas-yagi-50ml

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

www.hizlibul.com-4653761