logo

Viking temizlik’ten rekor teşhir

viking-teshir

Türkiye’nin önde gelen temizlik markalarından biri olan Viking Temizlik, Makro Market ile yaptığı işbirliği sonucunda Makro Ankara Abidinpaşa AVM mağazasında, Viking Natural Konsantre Yumuşatıcı ürününün Türkiye’ deki en büyük teşhirini gerçekleştirdi.

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri  Makro Market ile yapılan bu iş birliği ile , çamaşır yumuşatıcı ürün grubunda tüketiciler tarafından her zaman övgü ile bahsedilen Viking Türkiye’de her zaman ilklere imza atmıştır. Viking Temizlik Satış Operasyon Müdürü Recep Yeniçeri ve Makromarket Abidinpaşa Avm Müdürü Cem Atar’ ın öncülüğünde 10 kişilik bir ekiple 8 saatlik bir çalışmanın ardından tüketicilerin şahitliğinde rekor teşhir gerçekleştirilmiştir. Abidinpaşa AVM mağazasında, 20m2 alana yapılan teşhir 9 katlı olup 4m yüksekliğe sahip olan alanda,  Türkiye ürün teşhir rekoru 600 koli Natural konsantre yumuşatıcı ile kırılmıştır.

Konuyla ilgili Recep Yeniçeri “ başta İdris Songör olmak üzere projede desteklerini esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederim “ derken , Makro Market Deterjan Kategori kıdemli uzmanı Yasemin Canıberk de”Viking ’le beraber gerçekleştirdikleri bu Türkiye rekorunda yer almaktan ve perakende dünyasına getirdikleri farklılıktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.” Makro Market Avm  Müdürü Cem Atar da, 600 kolilik bu devasa teşhiri görmek isteyenler ve rekora özel avantajlı fiyattan Viking Natural Konsantre Yumuşatıcıyı denemek isteyen tüm tüketicileri mağazalarına davet etti.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761