logo

34 yıldır sektöre hizmet veriyor

34 yıldır sektöre hizmet veriyor

 

Bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de müşteri memnuniyeti odaklı, dürüst ticaret kurallarını ilke edinmiş bir şirket kimliği ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini söyleyen Ataker Dozaj Sistemleri Satış Müdürü Erkan Ataker, firmasının ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verirken, firmanın gelecek planlarını anlattı.

Firmanız hakkında bilgi verir misiniz?

Firma olarak 1985 yılından bu yana çeşitli alanlarda makineler üretiyoruz. Ataker, 1985-2002 yılları arasında çeşitli laboratuvar ve medikal ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmiştir. 2000’li yılların başlarından itibaren de tamamen dozaj sistemleri üretimine eğilmiştir.

Sektöre sunduğunuz ürünler ve hizmetler nelerdir?

Ürünlerimizi 3 ana başlıkta toplayabiliriz. Endüstriyel bulaşık makineleri için çeşitli peristaltik pompalar ve ekipmanları, yüzey temizliğinde kullanılan çeşitli sprey üniteleri ve birçok kullanım alanına sahip olan seyreltme üniteleri (Genelde “housekeeping” hizmetleri için tasarlanmış fakat birçok alanda kullanılabilmektedir.)

Sizi sektörde farklı kılan özellikleriniz nelerdir?

Ataker’in gücü, teknik alt yapısından geliyor. Bizim bu sektöre girdiğimiz yıllarda, sektör tamamen yurt dışına bağlıydı. Biz geçmiş üretim tecrübemize ve bu sektörden aramıza katılan tecrübeli yöneticilerimize güvenerek çalışmalarımıza başladık. Yıllar içerisinde de ürünlerimizi geliştirerek piyasaya uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunabildiğimizi düşünüyoruz. Ürünlerimizde dünya teknolojileriyle üretilmiş elektronik kart sistemleri kullanmaktayız. Bu sayede hem yazılımsal hem de donanımsal olarak geniş özellikler sunabilmekteyiz.

Ürünlerimizi tasarlarken montajın kolay ve çabuk bir şekilde gerçekleşebilmesini göz önünde bulunduruyoruz. Aynı zamanda ürünlerimizi bir sistem olarak planlıyor ve komple montaj malzemeleri ile birlikte müşterimize sunuyoruz. Bağlantı ekipmanlarımızın uzun süreli dayanımlarını hedefleyerek paslanmaz çelik kullanarak kendi tesislerimizde imal ediyoruz. Kendi üretimimiz olmayan uzmanlık gerektiren çok az sayıda ürün kalemini dünya çapında gerçekten kendini ispatlamış firmalardan tedarik ediyoruz.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761