logo

Bebeklerin kıyafetlerine özel deterjan ve yumuşatıcı

Bebeklerin kıyafetlerine özel deterjan ve yumuşatıcı

Uni_Baby_Camasir_Deterjani

Uni Baby’nin hassas bebek cildine özel geliştirdiği çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı, etkili formülleriyle bebek çamaşırlarında güvenilir temizlik sağlıyor. Hem renklilerde hem beyazlarda kullanılabilen Uni Baby Çamaşır Deterjanı ve Yumuşatıcısı, bebeklerin kıyafetlerini tertemiz ve yumuşacık yapıyor.

 Uni Baby, bebek cildini yakından tanıyor, bakım ve temizliği için hassasiyetine uygun ürünler geliştiriyor.  Uni Baby, Çamaşır Deterjanı ve Yumuşatıcısı ile bebek cildine değen çamaşırların temizlik ve bakımını üstleniyor.

Uni Baby Çamaşır Deterjanı, bebeklerin kıyafetlerinde oluşabilecek süt ve mama lekelerine karşı etkili ve güvenilir temizlik sağlıyor. Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı ise bebeklerin kıyafetlerini ve eşyalarını yumuşacık yapıyor, mis gibi kokmasını sağlıyor.

Uni Baby’nin hassas ciltlere özel geliştirdiği çamaşır deterjanı paraben, boya, fosfat, ağartıcı içermiyor. Uni Baby Çamaşır Deterjanı ve Yumuşatıcısı’nın hipoalerjenik formülleri,  kalıntı bırakmıyor ve ilk günden itibaren gönül rahatlığı ile kullanılıyor.

*Uni Baby Çamaşır Deterjanı 700 ml, 1500 ml,  Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml seçenekleriyle satışa sunuluyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761