logo

ANADOLUBANK’TAN ULUSLARARASI TESİS YÖNETİM ZİRVESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ

ANADOLUBANK’TAN ULUSLARARASI TESİS YÖNETİM ZİRVESİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ

 

TRKTYD yetkilileri ve ANADOLUBANK YÖN. KUR. Başkan Vekili Sayın İzzet ŞAHİN ile uluslararası tesis yönetim zirvesine iş birliği için bir araya geldiler.

Toplantıya Kentsel Tesis Yönetim Derneği Kurucu Başkanı Suat SANDALCI ve Kentsel Tesis Yönetim Derneği yönetim kurullu Yunus NAZIRLI ile beraber ANADOLUBANK YÖN. KUR. Başkan Vekili Sayın İzzet ŞAHİN katıldılar. Toplantıda, TRKTYD faaliyetleri hakkında, Kızılcı hamam’da gerçekleşecek olan 2. Uluslararası Tesis Yönetim zirvesine hakkından bilgi alışverişinde bulunuldu. Bankalar ile Tesis yönetim derneği ile ilgili yapılacak yeni stratejiler geliştirildi ve Çevik İş Modelleri üzerine konuşuldu.

ANADOLUBANK YÖN. KUR. Başkan Vekili Sayın İzzet ŞAHİN, Kasım 2020 de gerçekleştirecek olan Uluslararası Tesis Yönetim zirvesine katılım sağlayacaklarını ve Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneğinin Anadolubank ile Yapılabilecek çalışmaları ve sektörün tüm paydaşlarına yönelik olarak gerçekleşecek olan Uluslararası Tesis Yönetim Zirvesi hakkında farklı bakış açıları ile sektörün sorunları değerlendirdi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761