logo

Arifa fırça, olarak sektörde standartları belirleyen marka olmanın gayreti içerisindeyiz

Arifa fırça, olarak sektörde standartları belirleyen marka olmanın gayreti içerisindeyiz

Arifa fırça, 1965 yılında Arif KURTULUŞ tarafından Bursa’da kurulmuştur. Mühendislik ve teknolojik olanakları en iyi şekilde kullanıldı. Yüksek nitelikle üretim gerçekleştirmiştir. 2000 yılından sonra ürün yelpazesini genişleterek, Endüstriyel makina fırçaları imalatında Türkiye’de ciddi söz sahibi olmuştur.2013 yılından itibaren halı yıkama sektörünün ihtiyacını da karşılamaya başlamıştır.

Şu anda üçüncü nesil yönetici olarak firmanın başında bulunan Tahsin Kurtuluş, Arifa Fırça’nın imalat çeşitliğini artırmak için yoğun mesai harcıyor. AR-GE çalışmalarına ciddi kaynak ayırdıklarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirti. Tasarımlarına her daim yenilik katan kalitenin başarının sonu yok ve sürekli mükemmelliğin peşindeyiz dedi.

Arifa Fırça Genel Müdürü TAHSİN KURTULUŞ başta tekstil, otomotiv, halı yıkama, gıda gibi sektörlerde ihtiyaç duyduğu her türlü endüstriyel fırçayı, arzu edilen talep doğrultusunda maliyeti artırmadan piyasaya sunduklarını söyledi. En uygun malzemeyi seçmeye özen gösteriyoruz, insan her ortama renk ve farklılık katma gayesinde olmalı, bizde bunu amaçlıyoruz.

Müşteriyle tamamen karşılıklı güven ve saygıya dayalı ilişki kurduklarının altını çizen Kurtuluş, bizi bugüne getiren dostlarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Portföyümüzü artırmak ve kocaman bir aile olmak istiyoruz, en büyük amacımız insana, doğaya ve topluma saygılı üstün nitelikli materyallerimizle ülke ekonomisine katma değer sağlamak demiştir.

Tecrübeli ve dinamik personel istihdam ettiklerini anlatan Tahsin Kurtuluş sektörde standartları belirleyen bir marka olmanın gayreti içerisindeyiz. Hedefimiz, iç ve dış pazarda kazandığımız saygınlığı ve imajı korumaktır. Bizi çözüm ortağı gören paydaşlarımızın ihtiyaçlarını hızla temin etmeye devam edeceğiz. Müşterilerimizi maddi olarak sıkıntıya düşürmemek en büyük görevimiz ifadelerini kullanmıştır.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761