logo

Atak Dizayn,site yönetimlerine profesyonel çözümler sunuyor

Atak Dizayn,site yönetimlerine profesyonel çözümler sunuyor

Atak dizayn İşletme sahibi İlhami Özata, Tesis yönetimini kısaca özetlersek Site yönetimlerindeki anlaşmazlıkları, karmaşayı, iş merkezi veya alışveriş merkezinde idarecilerin yapmak zorunda olduğu tüm iş ve problemlerden kurtarıyor, insanı mutlu edecek çözümler sunuyoruz.

İlhami Özata, hizmet verdiğimiz tesis hastane ise tıbbi yönetimin yanında yer alan idari yönetimin profesyonel bir şirket tarafından yürütülmesi, iş merkezi veya alışveriş merkezi ise buraların kuruluşundan kiralanmasına, personelin iş analizinden muhasebeye, alım-satım ve faturalandırmadan güvenliğe, temizlikten teknik desteğe kadar her şey tarafımızca yapılmaktadır. Olası problemlerde hızlıca önlem alıyoruz. 1998 yılında çıktıkları yolda müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en üst seviyede tutarak gelişimlerinin ve büyümelerini devam ettiğini belirterek, bu alanda verilen hizmetlerde kalitenin kendileri için vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktayız, İlhami Özata, “İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Atak Dizayn, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Atak dizayn olarak sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamız, kalite ve memnuniyet odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur. Site yönetimi firmaları arasında Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her siteye hizmet verebilmek ve dünya standartlarında hizmet sunmak firmamızın hedefleri arasındadır” şeklinde konuştu.

İlhami Özata, “Hizmet verdiğimiz alanlardan bahsedersek, ofis büro temizliği, dış cephe ve cam temizliği, zemin cila hizmetleri, fabrika temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, ev temizlikleri, inşaat sonrası temizlik gibi tecrübeli alanında uzaman çalışanlarımızla her alana temizlik hizmeti sunmaktayız.  Firmamız özelikle hastane, okul ve ofis temizliği gibi toplu yaşam alanlarında yapılacak temizliğe oldukça önem vermektedir. Özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenilenme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybı ve ofis çalışanlarının sağlığı gibi birçok neden doğura bilmektedir. Firmamız verdiği bu hizmetin önemini bilerek hareket etmektedir. Yani firmamız yaptığı bütün işlerde yaptığı işin önemini bilerek gerekli hizmetleri sunmaktadır.

Atak Dizayn olarak firmamız bünyesinde istihdam ettiğimiz tüm personelimize tesis yönetimi eğitimi vermekteyiz. Ortak misyonlarımızdan bir tanesi de değişmeyen tek şey değişimin kendisidir ilkesidir. Bundan hareketle idari işler, temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri, çevre düzenleme ve peyzaj hizmetleri, otopark ve vale hizmetleri gibi birimlerimizde görev alan tüm personelimize iş tanımı yapılmadan önce eğitimi verilmektedir.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761