logo

Buzil-Amasis işbirliği Türkiye pazarına farklı temizlik çözümleri sunacak

Buzil-Amasis işbirliği Türkiye pazarına farklı temizlik çözümleri sunacak

Temizlik sektörünün dev kuruluşu Buzil Türkiye pazarına Amasis Dış Ticaret ile temizlik firmaları için Profesyonel çözümler sunarak, temizlik alanında az ürünle çok iş ve kolay çözüm sağlıyor.

Buzil markalı 150’ye yakın spesifik yüzey ürünleri ile birçok otel, hastane, okul ve fabrikanın özel ve nitelikli sorunlarına ve problemlerine çözüm üretmekte olan Amasis Dış Ticaret Kurucusu Asil Hoca, profesyonel temizlik firmaları için optimum çözümler sunduklarını belirtti.

Asil Hoca, “2010 yılında kurulan firmamız; endüstriyel hijyen ürünleri konusunda teknik tedarik hizmeti vermekte olup, endüstriye yönelik ithalatını ve üretimini yapmakta olduğu ürünlerle Türkiye genelinde servis ağı geliştirmektedir. Buzil, yenilikçi ve çözüm odaklı yapısı ile Avrupa’nın en yüksek kalitedeki ürünlerini üretmektedir. Müşterilerimize araştırma, geliştirme, dağıtım, eğitim, hizmet ve çözüm üretimi ile işinizi ciddi anlamada kolaylaştıran bir paket servis sunuyoruz. Buzil  ile bizim teknoloji servisimiz geleceğe yönelik oluşabilecek sorunları tespit ederek sürekli gelişim sergilemekte olup; mevcut pazarda ne olup bittiğini takip edebilen ve bu yapısı ile de sürekli daha güncel ve yenilikçi kalmanın yöntemlerini geliştirir. Çevreyi koruma, maliyet verimliliği ve kalite bizim her zaman önceliğimizdir. İthalatını yapmakta olduğumuz Buzil markalı 150’ye yakın spesifik yüzey ürünleri ile birçok otel, hastane, okul ve fabrikaların özel ve nitelikli sorunlarına ve problemlerine çözüm üretmekteyiz. Söz konusu ürünlerin satışının yanı sıra kullanıcılara gerekli eğitimleri de veriyoruz” dedi.

İtalya’da yapılan son uluslararası bayi ve firmalar toplantısında yaklaşık 37 ülkeden katılım gerçekleştiğini belirten Asil Hoca, “Dünya genelinde sektörün genel durumunu inceleme fırsatı yakalamamızın yanı sıra, Genel Direktörler  Sn. İsabell Janoth, Sn. Thomas Ulbricht ve Global Satış Direktörü Sn Adam Stawski İle Türkiye’nin sektördeki genel durumunu ve son ekonomik gelişmeleri konuştuk. Bu toplantılar, Sektörümüzde Türkiye’nin dünyaya göre nerede ve ne durumda olduğunu anlamak açısından çok önemlidir. Diğer ülkelerde neler olduğunu öğrenmek ve işlerin nasıl geliştirildiğini anlamak, ülkemizde yeni oluşacak olan iş modellerini ve ortaklıklarını daha sağlıklı kurmamız açısından ciddiyet arz etmektedir. Bu yüzden de önümüzdeki yıl yeni oluşturmayı düşündüğümüz iş geliştirme departmanımız ve uzmanımız Sn. Olga Saienko ile bayilerimize ve iş ortaklarımıza işlerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda danışmanlık hizmeti de vermeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Günümüzde oluşan yoğun rekabet şartlarında,  firmaların endüstriyel temizlik deterjanları kullanımında özellikle tüketimlerini azaltıcı unsurları dikkate alarak ürün tercih etmeleri önem arz etmektedir diyen Asil Hoca, “Bunun yanı sıra teknolojinin sunduğu tüketimi düşürücü tüm elementlerden faydalanmaya çalışmaları gerekmektedir. Özellikle kimya grubunda son kullanıcı personelin ürün konusunda eğitilmesi ve kullanımını öğrenmesi maliyet azaltılması yaratılması açısından çok büyük önem arz etmektedir. Firmaların kendi maliyet tasarruflarını kontrol edebilmeleri açısından, yüksek teknoloji içeren ürünleri, sistemleri sağlayabilen ve bu konuda eğitimleri verebilen firmaları tercih etmeleri gerekir. Türkiye genelinde oluşturmaya başladığımız yeni dağıtım ağına katılacak, sektörde ve bölgesinde iyi tacir olarak anılan, güçlü bir markanın desteğini hissetmek isteyen girişimci firmalara yatırım yapmayı uygun görüyoruz” dedi

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761