logo

DALİN’DEN BAKTERİLERE KARŞI YÜZDE 99.99’LUK KORUMA

DALİN’DEN BAKTERİLERE KARŞI YÜZDE 99.99’LUK KORUMA

Dalin, yeni ürünü Dalin Hijyenel ile bakterileri yüzde 99.99 oranda yok ediyor, özel nemlendiricili formülü ile ellerin yumuşaklığını koruyor. Dalin Hijyenel, suyun olmadığı ya da pratik bir şekilde hijyene ihtiyaç duyulan her an maksimum koruma sağlıyor.

Annelerin en büyük yardımcısı Dalin, ekstra hijyene ihtiyaç duyulan bu günlerde tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler geliştirmeye devam ediyor. Dalin bu amaçla, hem annelerin hem de çocukların el temizliğine yönelik Dalin Hijyenel’i sunuyor.Dalin Hijyenel, pratik bir şekilde el temizliğine ihtiyaç duyulan her an, suya gerek olmadan hijyen sağlıyor. Özel formülü ile bakterileri bloke ederek tüm aile üyelerinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamak üzere geliştirilen Dalin Hijyenel, el üzerindeki bakterilerin yüzde 99.99’unu yok ediyor.

Hem Ekstra Hijyen, Hem de Yumuşacık Eller

Okul, kreş, hastane, toplu taşıma gibi kalabalık ortamların yanı sıra, su ve sabuna ulaşmanın güç olduğu her yerde, antibakteriyel özelliği ile hastalıklara neden olan bakterilere karşı etkin koruma sağlayan Dalin Hijyenel, içeriğindeki özel nemlendirici ile ellerin yumuşaklığını koruyor, antibakteriyel jellerin yarattığı yıpranmanın önüne geçiyor. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan Dalin Hijyenel’i, çocuklarla birlikte tüm aile bireylerince güvenle kullanılabiliyor.

Dalin’den Hijyenik Ürünler

Portföyündeki ürünlerle yeni doğandan çocuklara, ebeveynlere kadar tüm aile bireylerinin hijyenine yönelik ürünler sunan Dalin, Hijyenel’in yanı sıra, Dalin Hijyenik Islak Cep Mendili, Dalin Kolonya ve köpük şeklindeki formu sayesinde çocuklara el yıkamayı eğlenerek öğreten Dalin Köpük Sabun ile de el temizliğini destekliyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761