logo

Demirkaya Makine geniş ürün portföyüyle sektöre hizmet veriyor

Demirkaya Makine geniş ürün portföyüyle sektöre hizmet veriyor

2008 yılında Adana’da kurulan Demirkaya Makina,  oto ve halı bakım hizmetleri ve makine üretimi konularında faaliyet gösteriyor.

Demirkaya Makina otomotiv halı temizleme sektöründe:  Otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, yorgan battaniye yıkama makinesi, halı paketleme makinesi, halı toz çırpma makinesi, Oto yıkama temizlik makinesi, büyük araç yıkama temizlik makinesi, mandıra yıkama temizlik makinesi, tavuk çiftliği yıkama temizlik makinesi, silo temizliği yıkama makinesi, havuz temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel atık temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel yağ temizliği yıkama makinesi, iş makinesi temizliği yıkama makinesi, mezbahana temizliği yıkama makinesi, çöp ve atık araçlar temizliği yıkama makinesi, petrol istasyonları için paralı ve jetonlu yıkama makinesi ve halı yıkama sektörü için makine üretim ve pazarlama faaliyetlerimiz bulunmakta. Bu sektörlerde birçok firmanın makine ihtiyaçlarını karşılamakta.

Demirkaya işletme sahibi Koray Özdemir, “Hedefimiz de siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektir. Firmamız 2008 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurumsallaşma yönünde hızlı ve emin adımlar ile ilerleyerek sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir.  Halı yıkama firmaları ve oto yıkama firmalarına Türkiye genelinde ve yurt dışında müşteri portföyü olan ve Sürekli kendimizi yenileyerek yeni müşteriler oluşturma gayreti ile yolumuza devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Kaliteli hizmet ile güven vermeyi ilke edindik” dedi.

Demirkaya Makine olarak müşterimizi ailemizin ferdi olarak görüyoruz diyen Özdemir, “Müşterilerimizin haftanın yedi günü, yirmi dört saat bir telefon kadar uzağında olduğumuzu hissettiriyoruz. Müşteri yelpazemizin genişliği ve yılların verdiği tecrübe ile yurt geneli ve uluslararası platformda her konuda müşterilerimize teknik desteğe ve bilgi paylaşımına açığız. Demirkaya Makine olarak kaliteli ürün ve kesintisiz teknik servis ağını uygun fiyatlar ile müşterilerimize ulaştırmayı kendisine prensip edinmesinden dolayı müşterilerimizin tercih sebebiyiz” ifadelerini kullandı.

Sektöre getirdikleri yenilikler hakkında da bilgi veren Özdemir, “Sektörde üretilen halı yıkama makineleri üzerinde açıkları gözlemleyerek, üzerine neler katabiliriz diye ARGE çalışmaları yaptık. Daha sistemli makineler imalatını gerçekleştirdik. Halı yıkama ve oto yıkama makineleri grubu olarak sağlam duruşumuz ve ARGE çalışmalarımız sayesinde tüm Türkiye ve yurtdışında adını kalitesi ile pekiştirerek sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktır. Halı temizleme sektöründeki firmaların bizi tanımasını ve bizimle irtibata geçmesini isteriz” şeklinde konuştu.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761