logo

“DİSİPLİN VE DÜRÜSTLÜK TEMEL İLKEMİZDİR”

“DİSİPLİN VE DÜRÜSTLÜK TEMEL İLKEMİZDİR”

Beyazıt kimya sahibi Murat Oran ile iş hayatına atılması ve firması hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

1975 Osmaniye’de eğitim ve öğretim hayatımı tamamladım. Ticaret hayatıma çocuk yaşta başladım ve 1996 yılından itibaren Kimya sektörüne hizmet ederek tecrübe kazandık ve bu tecrübeyi her gün biraz daha geliştirerek güçlendirerek sektördeki varlığımızı devam ettirmekteyiz.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamızı 2013 yılında kurduk. Faaliyetini icra ettiğimiz müessesemiz İOSB’deki merkezimizden ülkemizin dört bir tarafına sevkiyatlarını yapmaktadır. Gelişim değişim ve yenilenme içinde bulunduğumuz dünyanın da sektörümüzün de asla vazgeçmediği tek olgulardır ve biz de bunun bilinciyle hareket edip kendimizi ve firmamızı bu yol doğrultusunda hareket ettirmekteyiz. Disiplin ve dürüstlük temel ilkemizdir.

Müşteri portföyünüz ve hizmet portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Hitap ettiğimiz müşteri portföyümüz deterjana dair ihtiyacı olan tüm branşlara ve sektörlere satış yapmaktadır. Ağırlıklı hitap ettiğimiz sektörler Halı Yıkama Firmaları, Çamaşırhaneler, Kuru Temizlemeler ve Oto yıkama faaliyeti gösteren firmalar ağırlıklı çalıştığımız sektörlerdir. Müşteri sayımızı gün geçtikçe arttırmaktayız.

Sektörünüzde güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Ürünlerimizle hitap etiğimiz müesseseler bize şimdiye kadar çok güvendiler bundan sonra da çok güvenecekleri konusunda hiçbir şüphemiz yoktur. Çünkü daima kaliteli ürün sunmak en öncelikli görevimiz ve prensibimiz olduğu kendimizin de firmamızın da karakteristik yapısıdır.

Çünkü var olmak ve bu varlığı devam ettirmek kaliteyi uygun fiyata satabilmekten geçer. Amacımız sadece para kazanmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin de memnun kalıp işlerini en güzel şekilde yapmalarını sağlamaktır.

Sizce, müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir?

Müşteri ilişkilerini kurmak bir merdivene tırmanmaya benzer. Hızlı teslimat, servis, kalite, güler yüz ve güven ön planda olduğu için müşterinin öncelikli tercihi durumundayız. Memnun olmuş müşteri yeni müşteri kazanmanın temelidir. Yaptığımız işi empati kurarak yapmaya çalışıyoruz.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?

Bir firmanın büyümesi için üretken olması ve hep daha iyisini nasıl yapabilirim düşüncesi olması gerekir. Bizde bu düşünceyle ilerleyerek kalitemizi en üst seviyeye çıkarma çalışmaları yapıyoruz. Kimyagerlerimiz farklı yenilikler için çalışmalar yapıp, ARGE çalışmaları Firmamızda kesintisiz devam etmekte, Az ürünle çok iş yapılması sağlanmaktadır.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?

Sürekli yeni hedefler üretip bunları gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İnsanlar hedeflerini gerçekleştirerek yükselir. Buna göre; Kimyagerlerimizin 6 aylık ARGE çalışması sonucu yeni çıkarmış olduğumuz (hiçbir firmalarda böyle bir şampuanın olmadığını iddia ettiğimiz, )ORMİX A + PLAS konsantre şampuanı tüm yurt çapında tanıtmak.

Eşsiz bir parlaklık sağlar ve halıların yumuşak düşmesini sağlar. Halılarınızı deforme etmez.( not: ORMİX A+ PLAS ‘la leke takibi yapmaya son)Kirliliği geciktirme özelliğini sahiplenme, Fuar organizasyon seminerlerinde yer almak, Faaliyet alanını yurt çapında verdiği bayiliklerle ağını daha da genişletmek, Servis ekibini çoğaltarak hızlı teslimat, Kaliteli hizmet vermek, Kimyagerlerimizin 6 aylık ARGE çalışması sonucu yeni çıkarmış olduğumuz ORMİXA + PLAS konsantre şampuanı tüm yurtçapında tanıtmaktır.

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761