logo

Eminler Kimya Myrose’den emin

Eminler Kimya Myrose’den emin

2007 yılında kurulan Eminler Kimya, kalitesi ve güvenirliği herkes tarafından bilinen müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sağlıyor. Güler yüzlü ve alanında uzman eğitimli satış ve teknik servis personeli ile müşterilerinin güvenini kazanarak bu günlere gelmiş ve sektördeki saygı değer yerini kazanmış bir firma.

Temizlik sektöründe gün geçtikçe daha kaliteli ve daha etkin ürünler üreten ve her geçen gün kalitesini artıran Emin Kimya, sektörde ve özellikle halı yıkama ve kuru temizleme alanında çok ciddi adımlar atan bir firma. Halı yıkama sektöründe  kaliteli ürün sıkıntısı firmayı bu konuda çalışmaya teşvik etmiş ve son on yıldır bu konuda çalışma yapıyor. Ürettiği ürünler özellikle insan sağlığına değer verme konusunda  oldukça titizlikle çalışılmış ve başarı elde edilmiş. Myrose halı şampuanı olarak markalaşan firma Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekte.

Müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere hizmet verdiği tüm sektörlerde, hep daha iyiyi hedefleyerek sunduğu ürün ve hizmetlerde en iyi olmayı amaçlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Temizlik sektöründe  özellikle halı yıkama fabrikalarına özel ürettiği Myrose halı şampuanı ve Myrose leke çıkartıcısı  gibi özel ürünler  üretiyor ve sektörde  marka haline gelmiş durumda.

Firma, müşteri memnuniyeti öncelikli olmak üzere hizmet verdiği tüm sektörlerde, hep daha iyiyi hedefleyerek sunduğu ürün ve hizmetlerde en iyi olmayı amaçlayarak hizmet vermeye devam etmek amacında. İşlerinde; doğruluk, şeffaflık içinde çalışarak iş ahlakına ve haklara uygun davranmak temel ilkesi haline gelmiş Emin Kimya’nın. Çalışanlarında tüm işlerinde güven, istikrar, saygınlık ve doğruluk ilkeleri ile sorumlulukların bilincinde hareket etmeyi hedefliyor. Çalışanlarına ve müşterilerimize olan görevlerini kusursuz ve tam zamanında yerine getirecek ekonomik başarıyı sağlamak için tüm gücüyle çalışmak, disiplin içinde hedefe ilerlemek, cesaretle atılım yapmak için çalışıyor.

Emin Kimya hedeflerine ilerlerken, işlerinde insan sağlığını ön planda tutarak, çevreye karşı duyarlı olmak önceliği arasında. Hedefleri içerisinde Myrose  olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyada bir marka haline gelmek var. Bu  hedefe ilerlerken gereken tüm meşru yolları kullanarak fuar ve toplantı gibi  faaliyetlere katılarak Myrose  şampuanını Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler: » » »

www.hizlibul.com-4653761