logo

EUBSA ‘’Doğru büyümeye’’ devam ediyor

EUBSA ‘’Doğru büyümeye’’ devam ediyor

Farklı sektörlerde satın alma ve satış pazarlama alanlarında 20 yıldan fazla tecrübesi olduğunu belirten Eubsa  Genel Müdür Yardımcısı Erdal Karaca, “EUBSA’daki kariyerime 7 yıl önce satış pazarlama müdürü olarak başladım. Bugün Eubsa Turkey Grubu’nun satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak devam ediyorum. Bana güvenip bu organizasyondaki en önemli birimlerden biri olan satış pazarlama departmanını şahsımın sorumluluğuna teslim eden Furkan Albayrak’a minnet ve saygı duyuyorum. Eubsa Türkiye olarak ‘Doğru büyümeye’ devam edeceğiz” dedi.

Erdal Karaca, firması hakkında dergimizin sorularını yanıtladı.

Firmanız hakkında bilgi verir misiniz?

Eubsa Turkey, 40 yılı aşkın, 5 kıta, 57 ülke, 550 ofis ve 450 bin çalışanı ile tüm dünyada hizmetlerini sürdürmektedir. 2010 yılından itibaren Türkiye’de de  faaliyetlerini sürdüren Eubsa, bugün 7300 kişi ile gerek güvenlik, gerek temizlik ve gerekse de catering alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörde sağladığınız ürünler ve faaliyetlerinizden bahseder misiniz?

Eubsa; güvenlik, endüstriyel temizlik, tesis yönetim,teknik bakım onarım, bahçe ve peyzaj uygulamaları ve catering alanlarında hizmet vermektedir.

Sizi sektörde farklı kılan özellikleriniz nelerdir?

Bence en büyük farkımız sahada olmak. Biz tüm operasyonu yaşıyoruz. Müşterilerimize ve personellerimize ‘biz buradayız sizinleyiz’ mesajını veriyoruz. Projelerimizi ve tüm personellerimizi gerek denetleme gerekse eğitim amaçlı sürekli ziyaret ediyoruz. İnteraktif eğitim sistemi, dijital denetleme programı ve personellerimize yönelik faizsiz kredi uygulaması EUBSANDIK ile personellerimizi destekliyoruz. Çözüm odaklı ve raporlanabilir çalışma modelleriyle çalışıyoruz.

Hizmet kalitesi açısından sektörde dikkat edilmesi gereken konulardan bahseder misiniz?

İnsan emeği ile hizmet verildiği unutulmamalı ve dolayısı ile insana katılan değerin hizmete doğrudan etki edeceğinin altı çizilmeli. Personel emeği yasal sınırlar içerisinde korunmalı, eğitim ve denetimlerle personellerin kişisel gelişimi desteklenmelidir.

Yeni yatırımlarınız var mıdır? 

Genel Müdürümüz Furkan Albayrak gerçek bir başarı hikâyesidir.  Onun önderliğinde ülkemize hizmetlerimiz pek çok alanda devam edecektir. Bizde yatırım bitmez.

Şirketinizin 2018 hedefleri ve sektör hakkındaki değerlendirmeniz nelerdir?

Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bu dönemde öncelikli hedef hayatın normal akışını sürdürebilmek olmalıdır. Biz Eubsa normalleriyle büyümeye ‘’doğru büyümeye’’ devam edeceğiz.

Kuralları, sınırları kendi koymalı sektör.  Bir filmin oyuncusu olmamalı başrol dahi olsa, senaryoyu yazmalı, yönetmeli.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761