logo

EUROCLEAN TÜRKİYE’NİN İLKLERİNE İMZA ATIYOR

EUROCLEAN TÜRKİYE’NİN İLKLERİNE İMZA ATIYOR

 

Euroclean Ceo’su Ayşegül Sayın Boysan, dergimize firma ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Boysan, “Tamamı yerli sermaye yatırımcısı olan, eğitim düzeyi yüksek, alanlarında tecrübeli, profesyonel ve uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip ortaklık yapısı ile EUROCLEAN ‘’Kusursuz Hizmet Anlayışı’’ vizyonu ile yurtiçi ve yurtdışında 2005 yılından beri önemli projelerin altına imza atmaktadır. Bugün 3500’ü aşkın çalışanı ile sektörün lider şirketleri arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Ulusal ve uluslararası havaalanı, hizmet sektörünün dev markalarının referansı ile güçlenen Euroclean tecrübesinin yanı sıra A sınıfı hastane temizliği konusunda da uzmanlaşmıştır” dedi.

Boysan, “Günümüz teknoloji ortamında, hizmet kalitesinde fark yaratmak ve yüksek standartların sürekliliğinin eğitim ile mümkün olduğunu biliyor, 2005 yılından beri hizmet sektöründe yüksek standartların sürekliliği için eğitimlerimizi hız kesmeden devam ediyoruz. Bu bağlamda; kişisel gelişim ve teknik eğitimlerle donatılmış, alanında uzmanlık sahibi, memnuniyet ve sonuç odaklı, maliyetleri düşünen bilinçli personel yetiştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Hastane ve sağlık kurumları için tüm hizmet sektörlerinden farklı olarak enfeksiyon ve çapraz bulaşma riskini en aza indirecek özel sistemler geliştirdiklerini anlatan Boysan, “Hastane temizliği konusunda deneyimli personeller, çevreye duyarlı kimyasallar ve sürekli eğitim ile kaliteli hizmeti uygun maliyetler ile firmalar ile buluşturuyoruz” dedi.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 15 milyar dolarlık sağlıkta dönüşüm stratejisinin bir parçası olan ve alanında dünyanın en büyük yatırımı olacak 29 Kamu Özel İş Birliği projesi olan ‘’Şehir Hastaneleri’’ Türkiye’nin gelişim planları doğrultusunda yaklaşık 41 bin hasta yatağı kapasitesine sahip olacak. Bu projenin bir parçası olarak 2018 Mart ayında açılacak olan Eskişehir  Şehir Hastanesi Euroclean tecrübesi ile açılacağını hatırlatan Boysan, “Eskişehir Şehir Hastanesi Projesi toplam 1081 yatak olup, inşaat alanı 333.303 m2’dir. Bu proje ile bu yıl Eurotim Güvenlik Şirketi de bünyemizde kurulmuştur.

Euroclean olarak, Eskişehir Şehir Hastanesi’nde; temizlik, güvenlik, yemek, çamaşırhane, ilaçlama, hasta yönlendirme ve refakat, yardım masası, otopark olmak üzere işletme alanına ait toplam 1000 kişiye yakın personel sayısı ile hizmet vermeyi planlıyoruz.

Çağdaş ve profesyonel yönetim stratejilerimiz ile sağlık alanında tecrübeli ekibimizi, sorunsuz hizmet sunmak amacı ile gerekli finansal ve teknik altyapımızın da gücüyle Eskişehir Şehir Hastaneleri ile buluşturup, şehir hastaneleri projelerine yeni bir vizyon getirmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761