logo

EVLERDE GERÇEK HİJYEN İÇİN SAPRO DESTEĞİ

EVLERDE GERÇEK HİJYEN İÇİN SAPRO DESTEĞİ

Olağanüstü koşullar nedeniyle sürekli evde kalmak ya da evden çalışmak durumunda kalanlar için yaşam alanlarındaki hijyeni sağlamak son derece önemli. Özel markalı ıslak mendil üretimi alanında Avrupa’nın en büyüklerinden Sapro, pazara sunduğu ürünlerle kişisel hijyenin yanı sıra ev temizliğine yönelik de etkili çözümler sunuyor. Sapro’nun ev temizliğine özel olarak hazırladığı ıslak mendiller AB standartlarındaki üretimiyle hijyen ve temizlik konusunda güvence sağlıyor.

Ürünlerini 60’dan fazla ülkeye ihraç eden ve Türkiye’nin en fazla Ar-Ge yatırımı yapan 300 firmasından biri olan Sapro, evlerdeki hijyen ve temizlik konusunda kullanıcılara etkili çözümler sunuyor. Salgın tedbirleri dolayısıyla evlerinde kalan ve evlerdeki hijyeni sürekli kılmak isteyen tüketiciler Sapro’nun kişisel kullanım ve ev temizliği için geliştirdiği ürünlerle yaşam alanlarına sağlık ve hijyen getirmenin huzurunu yaşıyor.

Sapro, A101, BİM, Migros, Dalin, E-Bebek, Carrefour, Can Bebe, Evy Baby gibi Türkiye’nin dev markaları için ıslak mendil üretimine devam ederken ayrıca kendi markası olan Hops ile de marketlerdeki yerini alıyor. Islak mendil üretiminde Avrupa Birliği kozmetik üretimi standartlarını uygulayan Sapro’nun laboratuvarlarında 100’den fazla parametre,ISO 17025 standardına uygun şekilde analiz ediliyor.

Çok farklı kullanım alanları için ıslak mendil üretimi gerçekleştiren Sapro, çeşitli markalar için ürettiği ev temizliğine yönelik ıslak mendil ürünlerini, köşe bucak temizlikle fazla zaman kaybetmek istemeyen kullanıcılar için tavsiye ediyor. Özellikle salgınla birlikte hijyen endişesinin arttığı şu günlerde, pratik kullanımıyla tüketicileri cezbeden ev temizliği ürünleri, evin farklı köşeleri için tasarlanan geniş yelpazedeki seçenekleriyle kullanıcıların yardımına koşuyor.

Hijyen standartında pratik temizlik

Sapro’nun ev temizliğine özel olarak hazırladığı ve farklı markalar tarafından pazara sunulan ıslak mendiller ile mutfak ve banyo gibi hijyenin ön planda olduğu, ıslak zeminli ortamlar, ömrünü korumak istediğiniz ahşap mobilyalar, bakımı büyük özen isteyen parkeler, parmak izi, yağmur, toz gibi birçok dış etken nedeniyle kolayca kirlenen ve temizlenmesi en zahmetli alanlardan biri olan camlar kolayca ve en yüksek hijyen standardında temizleniyor ve korunuyor. Ürünleri ile değişen yaşam şartlarına uygun olarak, ev temizliğinde kullanıcılara daha kolay, daha hızlı, daha rahat ve daha pratik çözümler sunmayı hedefleyen Sapro, evinizin her yerinde, en zorlu kirleri verimli ve rahat bir şekilde temizleyebilmek adına her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761