logo

Farklı ortamları hijyen kurallarına uygun hale getiriyor

Farklı ortamları hijyen kurallarına uygun hale getiriyor

TestoİmajGorseli

Endüstrilerde, ofis odalarında ya da temiz odalarda iç hava kalitesini ve hijyen kurallarını sağlamak önemli. Güvenilir ölçüm teknolojisiyle firmalara farklı çözümler sunan Testo, testo 420 balometre cihazıyla geniş hava girişi ve çıkışı olan ortamlarda hacimsel debi ölçümleri yaparak farklı ortamları hijyen kurallarına uygun hale getiriyor.

Difüzörlerden, menfezlerden ve hava geçişlerinden hacimsel olarak debinin ölçülebilmesi için tasarlanan balometreler farklı ortamlarda hijyen kurallarını yerine getiriyor. İleri ölçüm teknolojisiyle, farklı sektörlere uygun ürünler sunan Testo, testo 420 balometre cihazıyla büyük ebatlı emişlerde ve üflemelerde akış debisinin etkin biçimde düzenlenmesini sağlıyor. Gövdesinin üzerinde bulunan işaretler, gergi çubuklar ve huni şekilli soketler sayesinde kolay kurulan testo 420 balometre, ergonomik tutuşu ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.

İç Hava Kalitesi hijyen kurallarına uygun sonuçlar
Hacimsel debi, hava çıkışlarında sürekli ölçüldüğü için buralardaki türbülanstan dolayı hatalı sonuçlar alınabiliyor. testo 420 balometre, bu tür hataları minimize ederek, entegre akış doğrultucusu ile türbülans akışı  laminar akışa çeviriyor. testo 420 balometrenin 2,9 kilogram ağırlığındaki hafif yapısı geniş odalarda ve yüksek tavanlı yerlerdeki ölçümleri rahatlıkla yapabilme olanağı sunuyor.

İç Hava Kalitesi hijyen kurallarına uygun ölçüm yapan testo 420 balometre, üzerinde bulunan akış düzelticisi ile hassasiyet standartlarını belirliyor. Kolay izleme ve sahada raporlama için bluetooth ile mobil uygulama entegrasyonu sağlayan testo 420 balometre, tekerlekli tripod ile konforlu ölçüm yapabilmenizi sağlıyor.

Testo 420 balometre tekerli taşıma çantasının içerisinde 610×610 mm ebatlarında akış hunisi, 5x germe çubuğu, USB kablosu ve bataryaları ile satışa sunuluyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761