logo


Warning: file_get_contents(https://trendtema.com/an/akin.txt): failed to open stream: No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\inetpub\vhosts\hijyenlife.com\httpdocs\wp-content\themes\HaberMatikV3\header.php on line 94

FM EXPO İstanbul 9-11 Mayıs’ta İstanbul’da

Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği  (TRFMA) tarafından 9 – 11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde FM EXPO İSTANBUL, sektörün önemli temsilcilerini bir araya getiriyor.

Son yıllarda hem dünyada, hem de ülkemizde giderek gelişen ve önem kazanan Tesis Yönetimi sektörü, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerinden biri haline geldi.

Türkiye’nin önde gelen Tesis yönetim firmalarının öncülüğünde gerçekleşecek, FM EXPO İSTANBUL fuarı sektörün tüm oyuncularını bir araya getirecek,  katılımcılara yeni müşteriler ve iş ilişkileri kazandıracak.  TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı’nda sektörün sorunlarının yanı sıra Tesis yönetiminde gelişen yöntemler ve teknolojiler tartışılacak.

HİJYEN LİFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ

www.hizlibul.com-4653761