logo

FM EXPO fuarı için son 3 gün!

FM EXPO fuarı için son 3 gün!

 

TRFMA tesis yönetim derneği ve DEMOS fuarcılık tarafından organize edilen FM EXPO bina ve tesis yönetim fuarı ve Türkiye tesis yönetin konferansı 9 -11 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında gerçekleşecek.

Konut, AVM ve İş Merkezleri’nde ödenen aidat harcama kalemlerinin önemli bir bölümün oluşturan Ürün ve hizmetlerin sergileneceği FM EXPO İSTANBUL evi işyeri olan aidat ödeyen herkesin ilgisini çekecek.

Türkiye de ilk kez gerçekleşecek FM EXPO İSTANBUL Entegre Tesis Yönetimi, Teknik Bakım, Temizlik, Güvenlik, Otomasyon, Yazılım, Peyzaj, Havuz, Mobilya ve Bina renovasyon’ unda uzman 100 Firmanın katılımı ile açılacak.

AVM, İş Merkezi, Site, Hastane, Otel, Fabrika, Okul, Havalimanı, Organize Sanayi Bölgeleri Yöneticileri tarafından ziyaret edilecektir.

Ülkemizde konusunda Yapılan En kapsamlı konferans olma özelliğini taşıyan ve yerli yabancı konusunda uzman 57 Konuşmacının sunum yapacağı TÜRKİYE TESİS YÖNETİM KONFERANSI

İle eş zamanlı gerçekleşecek FM EXPO İSTANBUL Türk Gayrimenkul yatırımcılarının ilgi noktası olacak.

FM EXPO İSTANBUL ve TÜRKİYE TESİS YÖNETİM KONFERANSI hakkında daha fazla bilgi edinmek davetiye almak için   www.fmexpoistanbul.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761