logo

Global Clean Expo fuarı kapılarını açtı!

Global Clean Expo fuarı kapılarını açtı!

Temizlik sektörünün birçok alt dalını bir araya getiren fuar, açıldığı geniş kitle ile Türk fuarcılık sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Ev ve kişisel temizlik ürünleri üreticilerinden dispanser ve hijyen otomatı üreticilerine, hastane ve gıda hijyen ürünleri üreticilerinden halı yıkama makinesi üreticilerine, koku makinesi üreticilerinden çöp torbası üreticilerine ve hatta otel / tesis temizlik yönetimine kadar birçok alt sektör ile şölen tadında bir fuar açılışı gerçekleşti.

Yaklaşık 13 aydır çalışmaları süren fuarın açılışında Kuru Temizlemeciler Odası, Marmara Halı Temizlemeciler Federasyonu, Profesyonel Halı Temizlemeciler Yardımlaşma Derneği, Tüm Oto Bakım Federasyonu, Antalya Temizlik Hizmetleri Yöneticileri Derneği ve Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği gibi pek çok önemli derneğin yöneticileri konuşmalarını gerçekleştirdi.

Çok sayıda ziyaretçi ve satın alma heyetleri, hastane yönetimleri, araç temizlik bayileri, halı yıkama bayileri, belediyelerin kent ve çevre temizlik birimleri gibi satın alma birimleri ve dernekleri ve dernek başkanları fuarı renklendirdi. 1.si düzenlenen fuara sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Türk temizlik sektörünü ve Türk ekonomisini kalkındırmak ve fuarcılık anlayışına yeni bir soluk getirmek amacıyla organize edilen Global Clean Expo, 3 günün sonunda 8.000’i aşkın ziyaretçi girişinin gerçekleşeceğini öngörüyor.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen ve tamamen Türk sermayeli ilk temizlik fuarı olma özelliğini taşıyan Global Clean Expo, 23 Şubat Cumartesi saat 18:00’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761