logo

Hijyen alanında dev iş birliği

Hijyen alanında dev iş birliği

 

 

Wilco Group, ile Arcora International hijyen alanında önemli iş birliği yaptı. Gerçekleşen anlaşma çerçevesinde Arcora Group CEO’su Sami Memili ile Wilco Group Genel Müdürü Mehmet Avcı büyütülen hedeflerden duyulan memnuniyetlerini dile getirdiler.

Arcora’nın Türkiye ve Kuzey Kıbrıs distribütörlüğünü de Wilco group yapacak. WİLCO GROUP Genel Müdürü Mehmet Avcı’nın Almanya’nın Münih merkezli uluslararası firması Arcora ile yaptığı dev anlaşma çerçevesinde Türkiye’de temizlik hizmetleri, ekipman servisi ve tedariki ayrı bir ivme kazanacak dedi.

Bu kapsamda Temizlik sektörünün öncü kuruluşu Arcora International CEO Sami Memili ile Hijyen Life Dergisi olarak sohbet etme fırsattı bulduk.  Sami Memili Hijyen Life Dergisi’nin hijyen alanında sunduğu zengin içerik ve sektörü kapsayan çalışmalarından duyduğu memnuniyeti belirti. Sektör olarak Türkiye pazarındaki eksikliklerin basın gücü ile daha iyi bir yere geleceğini belirten Memili ile yaptığımız güzel ve içten sohbetinden dolayı memnuniyetimizi belirtmek isteriz. WILCO VE ARCORA iş birliği ile Türkiye pazarına çok şey katacaklarından eminiz.

Sami Memili

“Daha temiz bir çevre ve güvenli bir gelecek”

Wilco ailesi ile beraber Dünya Markası olan ARCORA GROUP GLOBAL aile yapısına Uluslararası deneyimlerimizi ortak bir zihniyet içerisinde GLOBAL düşün Lokal haraket et Sloganıyla Türkiye de başarılı bir yol alacağımızı ve Marketing çalışmalar yapıp Türkiye de WILCO VE ARCORA markasını daha da iyi bir yere getirme vazifesinde her zaman yanlarında olacağız.

Sami Memili : Wilco group Türkiye pazarında verimlik, çevre, kalite konularına odaklandıklarını Wilco group ile yaptıkları araştırmalar sonucu müşteri memnuniyeti  ile beraber daha önce kalite ve çevre duyarlığı ürünlerin  kullanımının önemli olduğunu belirti. Bizim için gelecekteki pazar başarısı için önemli anahtar kavram çevre kaynaklarının dikkatli kullanımını içerir. Bu nedenle, biz de çevre ve kalite yönetimini içeren bir yönetim sistemi var. Ürünlerimiz dünya standartlarında. Baktığımızda çağımızın en önemli görevlerden biri piyasa ihtiyaçlarını tanımak ve onlara erişilebilir olması sağlamaktır. Bugün şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, temizlik sektöründe olsun, hijyen alanında olsun profesyonel ve sektörde gerekli eğitimlerini almış dünya standartlarında Arcora markası ile Türkiye Pazarında verimlik farklılık getireceğiz.

 

Wilco Kurucusu Rıfat Avcı:  Özelikle sektör olarak önemli gelişmeler kaydettiklerini belirtirken. Kuruluş aşamasında bir çok zorluğu kıt imkanlar ile aştıklarını bugün binlerce insana iş kapısı olan Wilco group, Anadolu’dan doğmuş küçük bir şirketin hızla ilerlemesi, büyümesi ve kendini modernize ederek Türkiye’nin en prestijli kurumlarına hizmet verir hale gelmesi ayrı bir mutluluk. Wilco, bir aile şirketi hızla kurumsallaştı ve şirketi yetkin profesyonellerin elinde  bugün kaygımız  gençlerimizin geleceği ,yol gösterici olacağız.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler:

www.hizlibul.com-4653761