logo


Warning: file_get_contents(https://trendtema.com/an/akin.txt): failed to open stream: No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\inetpub\vhosts\hijyenlife.com\httpdocs\wp-content\themes\HaberMatikV3\header.php on line 94

Hijyende Mükemmellik projesinin ilk sertifikaları verildi

Eczacıbaşı Profesyonel ve Eyüpsultan Belediyesi iş birliği ile yürütülen “Hijyende Mükemmellik” projesi ilk yılını tamamladı. Ev dışı noktaların hijyen standartlarını artırmayı amaçlayan “Hijyende Mükemmellik” projesi kapsamında Eyüpsultan’da bulunan işletmelere eğitimler verildi ve periyodik denetimler gerçekleştirildi. Başarılı 7 işletme “Hijyende Mükemmellik” sertifikasını almaya hak kazandı.

 “Hijyende Mükemmellik” projesini hayata geçiren Eczacıbaşı Profesyonel ve Eyüpsultan Belediyesi, 7 ay boyunca işletmelere hijyen konusunda danışmanlık ve denetim hizmeti sundu. Üç adımda kusursuz hijyen sağlanmasını amaçlayan proje çerçevesinde işletmeler; denetim, takip ve koruma aşamalarına tabi tutuldu. Eczacıbaşı Profesyonel Akademi tarafından gerçekleştirilen eğitim ve takipler sonucundaKöfteci Ramiz, Bereket Döner, Simit Sarayı, Ablanın Yeri, Mihmandar, Küçük Vardar Dondurma ve Ensari Konağı sertifika almaya hak kazandı.  “Hijyende Mükemmellik” sertifikalarını alan işletmeler düzenli aralıklarla denetimlerden geçmeye devam edecek.

HİJYEN LİFE

Share
#

SENDE YORUM YAZ

www.hizlibul.com-4653761