logo

HUNTER yılların tecrübesini sektörün hizmetine sunuyor

HUNTER yılların tecrübesini sektörün hizmetine sunuyor

 

1951 senesinde tekstil üretimine başlamış bir aile şirketi olan HUNTER Dış Ticaret Ltd. Şti., endüstriyel temizlik ekipmanları, evsel temizlik ekipmanları, boya rulosu ve bunların imalatında da kullanılan dokuma peluş kumaş imalatı yapan entegre bir üretim tesisine sahip HUNTER işletme sahibi Cem Avcı, yılların tecrübesini sektörün hizmetine sunduklarını belirti.

Avcı, Yalova Taşköprü sanayi bölgesinde 7500 metrekare kapalı alan içerisinde, dokuma peluş kumaş üretim kapasitesi ile dünyada 3. sırada yer almakta. İplik büküm tesisi, kumaş dokuma tesisi, konfeksiyon tesisi ve plastik enjeksiyon tesisini tek çatı altında barındıran dünyadaki tek firmayız dedi.

Temizlik sektörü için talebe göre değişik iplik kombinasyonları ile özel kumaş üretimi de yapma kabiliyetinde olan HUNTER, aynı zamanda kendi üretmiş olduğu kumaşlardan temizlik paspasları, cam peluşları gibi nihai ürünleri de kendi bünyesinde üretmektedir. Endüstriyel temizlikte, yüzeylerin temizliği ve cilası için kullanılan bu paspaslar ve temizlik sistemleri 28 den fazla ülkeye ihraç edilmekte olduklarını ,HUNTER’in bünyesinde barındırdığı plastik enjeksiyon tesisinde, üretmekte olduğu paspasların kullanım alanlarına göre değişik mop aparatları, temizlik sistemleri, çift ve tek kovalı temizlik setleri, kaygan zemin levhaları gibi çeşitli plastik aksamlar da üretmektedir. Aynı zamanda bu ve benzer aparatlarla birlikte kullanılması için alüminyum veya metal teleskopik ve düz  sap üretimi de yine aynı çatı altında üretilmekte olduklarına değindi.

HUNTER, özellikle mop üretimlerini bünyesindeki Ar-Ge departmanında bulundurduğu endüstriyel yıkama makinalarında, mopların kullanıldığı alana göre kimyasal ilavesi yaparak, çeşitli yıkama testlerinden geçirip, analiz etmekte ve bu veriler ile imalat numunelerini yine kendi bünyesinde arşivlemekte.

HUNTER ailesi,  sahip olduğu makina parkuruyla, tüm bilgi ve birikimini iş ortaklarıyla bir partner olarak paylaşmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler: » »

www.hizlibul.com-4653761