logo

İnci makine olarak resim ile değil referans ile makina satıyor

İnci makine olarak resim ile değil referans ile makina satıyor

İnci makine işletme sahibi İbrahim İnci, halı yıkama makinesi üretiminde yılların vermiş olduğu tecrübeyi kaliteye dönüştürdüklerini belirterek, önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu, hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve standartlarını sürekli yükselttiklerini söyledi. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize gerekli teknik desteği sağlamaktayız İNCİ makine olarak resim ile değil, referans ile makina sattıklarını söyledi.

İnci, “İmalatını yaptığımız tüm makinalarda kullanılan krom malzeme, motor ve hareket ekipmanları, elektrik ve kontrol sistemleri, pnömatik ve rulman grubu ürünlerinin markalarının birinci sınıf olduğunu garanti belgeleri ve malzeme raporlarıyla müşterilerimize sunuyoruz. Arkasında duramayacağımız hiç bir ekipmanı makinamızda kullanmıyoruz.

 

Türkiye’nin çeşitli illerinde yaptığımız makine revizyonları ve yeni makinaları görmek için lütfen yerinde ziyaretlerde bulunun. İmalatını yaptığımız en ekonomik makinada dahi 1.sınıf malzemeyi kullanmaktan asla kaçınmıyoruz” dedi.

İNCİ makine en iyi fiyat ve en iyi servis garantisini veriyor

İbrahim İnci, “Çünkü İNCİ birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılan makinalarımızda krom, galvaniz, pano ve elektrik ekipmanları, rulman ve güç aktarım ekipmanları çıkma, çakma, hurda değil bayiliğinden tedarik edilen malzemelerle imalat yapıyor ve bunu belgeliyoruz. Çünkü İNCİ makina yapıyor Dokunmadığınız, görmediğiniz, kalitesinden emin olmadığınız makinalardan uzak durun.

Artan kalite anlayışımızla önce Türkiye’nin dört bir köşesindeki halı yıkama fabrikalarına İnci halı yıkama makinelerini ulaştırarak halı yıkama konusundaki kalitemizle tanıştırmak istiyoruz. Daha sonra bu çalışmalarımızı uluslararası alana taşıyarak, Türkiye sanayisine katkı sağlamak amacındayız” şeklinde konuştu.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761