logo

JVD INTERCLEAN İstanbul fuarında yeni ürünlerini tanıttı 

JVD INTERCLEAN İstanbul fuarında yeni ürünlerini tanıttı 

Sektöründe lider JVD Markası Endüstriyel Temizlik Sektörü uluslararası INTERCLEAN İstanbul, fuarında yeni ürünlerini tanıttı.

Firma hakkında bilgi veren Barış Baltacı, “Firmamız yurt dışı temsilcilikleri bulunan firmamız birçok Yeni ürünün Türkiye pazarına girmesinde öncülük etmiştir. 1996 Yılından bugüne kadar otel ekipmanları ve ıslak hacim konularında faaliyet göstermektedir. Başlıca ürünlerimiz arasında fotoselli el kurutma makineleri, saç kurutma makineleri, sıvı sabun makineleri, makyaj aynaları, şifreli kasala, elektrikli su ısıtıcıları, paslanmaz çelik banyo ve genel hacim aksesuarlarıdır” dedi.

Baltacı, “Otel ekipmanları ve ıslak hacim sektörünün önde gelen firmalarından olan JVD teknolojiye ve nitelikli insan kaynaklarına yaptığı yatırımlarla, sistem ve ürün kalitesinde ulaştığı seviyeyi her geçen gün daha yukarı taşımaktadır. Kalite anlayışından taviz vermeden hızla büyüyen ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan JVD, bu sektördeki lider firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız” ifadelerini kullandı.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761