logo

KARAÇAYLI MAKİNA YILLARIN TECRÜBE VE TEKNOLOJİSİNİ SUNUYOR

KARAÇAYLI MAKİNA YILLARIN TECRÜBE VE TEKNOLOJİSİNİ SUNUYOR

“27 Yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Ürettiğimiz Endüstriyel Halı Yıkama makinaları ile adından söz ettiren ve aranan bir marka olmak için her geçen gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz” diyen firma yetkilisi Uğur Girmez sorularımızı yanıtladı.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Her zaman makine ve icatlar konusunda ilgim vardı. Önce hobi olarak başladığım makine üretim işini, sonra mesleğim olarak benimseyip halı yıkama makinaları sektörüne yönelik üretime başladım.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

1990 yılından beri halı yıkama makinaları, halı çırpma, halı sıkma, yorgan yıkama makinaları üretimi yaptık. Daha sonra müşteri talepleri doğrultusunda Karaçaylı Makina olarak değişik ebatlarda endüstriyel halı yıkama makinaları üretmeye başladık. Hala üretim ve yeniliklerimiz devam etmektedir. Karaçaylı makina olarak 660 metrekare alanda üretim yapıyoruz. Yakın zamanda yeni showroom ile hizmet vereceğiz.

Müşteri portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Müşterilerimizin en büyük kısmını halı yıkama firmaları oluşturmaktadır. Her türlü boyutta halı yıkama makinası ürettiğimiz için yıkama firmaları öncelikli olarak bizi tercih etmektedir. Bunun dışında kendi bünyesinde yıkama yapan oteller müşterilerimiz arasında yer almaktadır.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Biz her zaman ürettiğimiz makinaların arkasında duruyoruz.  Müşterilerimize her türlü desteği sunuyoruz. Kaliteli makine üretip, sattıktan sonra ürünün arkasında durmamız müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle her zaman ürünümüzün arkasındayız. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve yedek parçalar, kullanım eğitimlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz kaliteyi beraberinde getirmektedir.

Sizce müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir?

1990 yılından bu güne sektörde kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. 27 yıllık tecrübemiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamız müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Ürün çeşitliliğimizi tüketicilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda belirliyoruz. Bunun için müşterilerimizle birlikte ciddi araştırmalar içerisindeyiz. Makinalarımızın kalitesi ve kullanışlı teknolojisinin yanında oluşabilecek her türlü talebi gidermek üzere ürünlerimizi satışından sonra takibe alıyoruz.  Müşterilerimizin dikkat etmesini önerdiğimiz konuların başında tercih ettikleri ürünün kalite standartlarına sahip olmasının yanı sıra üretici firmanın ürününe olan ilgisinin olmasıdır. Makinalarımıza 2 yıl makina, 10 yıl parça garantisi veriyoruz.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?

Sektöre getirdiğimiz en büyük yenilik az enerji ile çok iş yapmaktır. İki farklı makinayı tek makina da birleştirerek hem yerden hem de enerjiden tasarruf ettik. Halı çırpma ve halı yıkama makinası tek makine olarak müşterilerimize sunmaktayız. Makinalarımızda opsiyonel olarak birçok teknoloji bulunmaktadır. Web sitemizden opsiyonel alabilecekleri teknolojiler hakkında bilgiler elde edebilirler. Tüm ürünlerimizin teknik özellikleri firmamızın internet sitesinden, facebook sayfamızdan takip edebilir, youtube sayfamızdan ürünlerin çalışma prensipleri hakkında hazırladığımız videoları izleyebilirler.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nedir?

Yeni projeler ve tasarımlarla bu sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak için çalışmalar yapıyoruz. Yıllarca bu sektörde hizmet verecek makinalar üreterek, sürekli gelişmelere açık, Türkiye dışında da aranan marka olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:
Etiketler: »

www.hizlibul.com-4653761