logo

Karcher Amsterdam Fuarından İki Ödülle döndü

Karcher Amsterdam Fuarından İki Ödülle döndü

Temizlikte inovasyonun markası Kärcher, KIRA B 50 temizlik robotu ile Amsterdam’da yapılan Uluslararası Temizlik Ticareti Fuarı Interclean 2018’den inovasyon ödülü aldı. Kärcher’in otonom yıkayıcı-kurutucu makinesi KIRA B 50, inovasyon ödülünün yanı sıra “makineler” kategorisindeki 89 ürünü de geride bırakarak genel birinciliği elde etti.

Yaptığı inovasyonlarla ürün portföyünü sürekli genişleten Kärcher, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kärcher’in profesyonel alanda hizmet veren KIRA B 50 temizlik robotu, temizlik sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından Uluslararası Temizlik Ticareti Fuarı Interclean 2018’de inovasyon ödülü ve 89 ürün arasından genel birincilik olmak üzere iki ödül ile onurlandırıldı.

Akıllı Temizlik Robotu: KIRA B 50

Kärcher’in Akıllı Robotik Uygulamaları ürün serisinden olan KIRA B 50 otonom zemin bakım ve temizlik makinesi, tüm yüzey alanlarında kolay kullanım sağlıyor. Manüel ve otomatik olarak kullanılabilen KIRA B 50, temizlik alanının harita üzerinden tanımlanabilmesine olanak sağlıyor ve insan gücüne ihtiyaç duymadan tüm alanı otonom olarak temizleyebiliyor. Yol Planlaması programı sayesinde sabit objeler arasından en etkili temizlik yolunu çizerek tüm alanın en etkili şekilde temizlenmesini sağlayan KIRA B 50, hem enerjiden hem de su ve temizlik ürünlerinden tasarruf ediyor.

KIRA ön süpürücüsü ile serbest tozları toplamaya yardımcı olurken aynı zamanda mikrofiber ve standart fırça ile de kombine edilerek her türlü zeminde ve kirde oldukça etkili sonuçlar elde ediyor. Geliştirilmiş rulo teknolojisi sayesinde katı partikülleri de katı atık haznesine atarak emiş hortumunun muhtemel tıkanma riskini tamamen ortadan kaldırıyor.

KIRA B 50, sahip olduğu hassas sensor teknolojisi sayesinde de önüne çıkan cisimleri algılayarak üstün güvenlik teknolojisi sunuyor. Önüne çıkan engellerin yanından çarpmadan geçebilen akıllı robot, programlanan alanı temizledikten sonra şarj yuvasına da kendi başına geri dönüyor.

Aynı zamanda makinenin internet üzerinden çalışma performansını görebileceğiniz bir takip sistemi platformu da makine verimliliğinin ölçülmesini kolaylaştırıyor.

Temizlikte Otonomi Devri

Her geçen gün dijitalleşen dünyada teknoloji de daha çok hayatımıza girmeye başlıyor.

80 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada hem profesyonel hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunan Kärcher, her yıl geliştirdiği yeni teknolojilerle daha verimli ve etkili temizlik sunmak için çalışıyor. Profesyonel ve ev tipi ürünleriyle temizliği bir sorun olmaktan çıkaran Kärcher, geliştirdiği temizlik robotlarıyla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761