logo

Kärcher’den Evcil Hayvan Besleyenlere Pratik Temizlik

Kärcher’den Evcil Hayvan Besleyenlere Pratik Temizlik

Alman temizlik devi Kärcher yeni kablosuz şarjlı süpürgesi KB 5’i, pratik kullanımla profesyonel temizlik arayanların beğenisine sunuyor. Ergonomik ve hafif tasarımıyla evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilen Kärcher KB 5 şarjlı süpürge, evinde evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayanlar için sunduğu temizlik performansıyla mükemmel hijyen sağlıyor.

Dünyanın lider temizlik teknoloji markası Kärcher, yeni kablosuz şarjlı süpürgesi Kärcher KB 5’i tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Ergonomik tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge Kärcher KB 5, 30 dakika pil ömrüyle de dikkat çekiyor. Kärcher KB 5, çok yönlü, dönebilen fırçası ve manevra yapabilir süpürme kenarı sayesinde en ulaşılmaz köşelerde bile kusursuz temizlik sağlıyor.

Kärcher KB 5 her an kullanıma hazır

Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen Kärcher KB 5, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de üstün performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyan Kärcher KB 5, topladığı bütün kirleri atık kabında biriktiriyor. Atık kabı dolduğunda, tek bir hareketle kolayca yerinden çıkarılabiliyor ve kirle temas etmeden temizleme kolaylığı sunuyor. Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için pratik yönleriyle ön plana çıkan Kärcher KB 5, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de anında ve kolayca temizleyebiliyor. Kärcher KB 5 kablosuz olma özelliği, ince ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmesi ile ihtiyaç duyulan her an kullanıma hazır.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761