logo

KTM Makina yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alıyor

KTM Makina yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alıyor

KTM Makina 2005 yılında Konya’da kurulmuştur bir firma. Kaliteli materyal ve en uygun fiyatı hedef haline getiren firma; halı sıkma ve fırçalama ekipmanlarının yanı sıra oto yıkama, buharlı oto yıkama, Ahtapot, koltuk yıkama, köpük tankı, kompresör imalatı ve satışıyla 13 yıldan bu yana tedarik sağlıyor. Edindiği tecrübeyle yoluna devam eden KTM Makina, bu yıl otomatik halı yıkama, toz alma, çırpma, yorgan yıkama makinalarının seri üretimine başladı.

Yüksel Över liderliğindeki KTM Makina profesyonel hizmet anlayışıyla yüzde 100 müşteri memnuniyetini esas alıyor. İşinde son derece titiz personeliyle, teslimatlarını söz verdiği tarihte gerçekleştiren şirket, teknolojik gelişmeler ışığında kendisini sürekli yeniliyor. Kuruluş, servis desteğinin yanında 2 yıl garanti veren kurumun her il ve ilçe olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki halı sıkma, fırçalama ve oto makinaları sağlıklı şekilde ekonomiye katkı sağlıyor. Yurt içinde kısa sürede sektörün enlerinden biri haline gelen KTM Makine’nin genel müdürü Yüksel Över çağın gereklerine uygun hareket ettiklerini belirterek AR-GE çalışmalarına önem verdiklerini, ciddi bütçe ayırdıklarına dikkat çekti. Över, “Sürekli sorun giderme arayışı içindeyiz ve kaliteyi artırmanın uğraşını veriyoruz. Eğitimli kadromuzla insani ilişkileri ön planda tutuyoruz gün geçtikçe genişleyen ağımız sınırlarımızı aştı, başta Kazakistan, Irak, Almanya, Katar, Rusya, Azerbaycan, Avusturya, Avusturalya, olmak üzere birçok ülkeye ciddi ihracatımız var” şeklinde konuştu.

Refaransıyla ve nitelikli imalatıyla kendilerini kanıtladıklarının altını çizen Över, “İnsan sağlığını ve doğayı çok önemsiyoruz sahip olduğumuz dinamik ve esnek üretim anlayışımızın fark edildiğini görmek bizim için kıymetli. İhtiyaçlara en doğru ve ekonomik çözümler buluyoruz. Dolayısıyla parmakla gösteriliyoruz. En büyük amacımız Türkiye’nin sayılı şirketleri arasına girmektir” dedi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761