logo

MAGİC GREEN’DEN TEMİZLİĞE SİHİRLİ DOKUNUŞ

MAGİC GREEN’DEN TEMİZLİĞE SİHİRLİ DOKUNUŞ

3N kimya kozmetik ve sağlıklı ürünleri yolculuğuna temizliğe sihirli dokunuş mottosuyla 19 Mayıs şehri Samsun’da başladı. 2006 yılından bu yana da geleceğe emin adımlarla yürüyor. Halı yıkama grubunda; Magic Green adıyla şampuan, leke çıkartıcı, parfüm imal ediyor. Bir aile şirketi olan, CEO’luğunu Hikmet Özen’in üstlendiği 3N Kimya’nın yenilikçi adımları, yaşamı kolaylaştırıyor. Müşterilerinin gurur duyduğu satış sonrası memnuniyeti, her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Ev temizliğinde SİHİRLİ SIVI markasıyla; banyo fayans ve derz temizleyici, mermer ve granit temizleyici, hijyen, yağ çözücü, aspirence, çamaşır deterjanı ve yüzey temizleyici satışı gerçekleştiriyor.

Geniş pazarlama ağımızla dikkat çeken şirketimiz; Samsun, Sinop, Sivas, Çorum, Amasya, Tokat, Bursa, Ordu, Ankara, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’de iş ortakları olan bayilerimiz üzerinden faaliyette bulunuyor, ayrıca A101 marketler zinciriyle, Karadeniz’de ve Van’a kadar olan bölgede rafları süslüyor. Yeşil bir gelecek için temizliğe yön veriyoruz sloganıyla hareket ediyoruz. Magic Green olarak doğada yüzde 80’in üzerinde biyolojik parçalanabilirliğe sahip, çevre dostu ürünler sunuluyor. Kuruluş, kaynak kullanımlarını en minimuma indirgemeyi hedefliyoruz.

Sektörün ihtiyacını belirleyen, problemleri hızlı şekilde çözmeyi gaye edinen 3N KİMYA, hijyen gereken her alanda çabuk ve etkin sonuçlar elde edilmesine katkı sağlıyor. Tüketicinin yüzünün gülmesini odak noktasına oturtuyor ve AR-GE çalışmalarını da buna göre yürütüyor. Eğitimden lojistiğe dek tüm birimlerde sürdürülebilir kalite anlayışıyla adım atan 3N kimya, kapılarını yeni gelişmelere hep açık tutmaktadır.

Magicgreen.com.tr sitesi üzerindeki tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. İhtiyacınızı dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz ve kargo durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Daha pek çok işlemi kolayca yapabileceğiniz güvenli ara yüzle herkesi üye olmaya devam ediyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761