logo

MAXİS ENDÜSTRİYEL 2019 YILINDA DAHA GENİŞ YELPAZE VE ÇEŞİTLE MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTE

MAXİS ENDÜSTRİYEL 2019 YILINDA DAHA GENİŞ YELPAZE VE ÇEŞİTLE MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTE

Maxis Endüstriyel Temizlik Ekipmanlarının kurucusu Şennur Çobanoğlu, 2000 yılından itibaren endüstriyel temizlik ve ekipmanlarının üretim ve satışını yapmakta olan Maxsis endüstriyel 2019 yılına her gün kendimizi geliştirerek tüm yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüze, daha geniş yelpaze ve çeşidimizle hizmet vermekte olduklarını belirti.

Şennur Çobanoğlu, Maxsis Yeterli tecrübe ve bilgi birikimine ulaştığımı hissettiğim 2006 yılında Maximum ticaret adı altında kendi üretim ve satış şirketimi kurdum. 2009 yılına kadar ağırlıklı olarak Yüksek Basınçlı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeleri, köpük tankları ve basınçlı kümes yıkama makinaları üretimin eve satışına devam ettim. 2009 yılında ise Ar-ge ve deneme çalışmaları yaptığım ve sonrasında otomatik halı yıkama makinamızı (yerden ve sehpa sistemli), halı sıkma makinamızı ve manuel halı yıkama Makinamızın üretimini ve satışını gerçekleştirdik.

Halı yıkama ve oto yıkama sektöründe her gün kendimizi geliştirerek tüm yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüze, geniş yelpaze çeşidimizle hizmet vermekteyiz. Söylemlerimiz biraz klasik olacak ama biz müşteri değil dost kazanıyoruz. Her gittiğimiz ilde kapısını açacak dostlarımız olsun istiyoruz. Kalite standartlımız belli. Kesinlikle kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı müşteri taleplerini karşılıyoruz. Şirketimiz geçerli 4 altın kuralı var.

Bunlar :

 

✔ Karşılıklı güven

 

✔ Kalite

 

✔ Zamanında teslimat

 

✔ Satış sonrası hizmet

 

Maximum ticaret olarak Maxis markamızın isim hakkını tescillendirdik. İhracata yönelik tüm evraklarımız bünyemizde mevcuttur. Amacımız daha bir kurumsal yapıya sahip olmaktır. MAXIS Kalite anlayışını hem yönetim hem de üretimde benimseyen, sunduğu MAXIS ürünleriyle ve sektörde geldiği nokta itibari ile bunu ispatlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için Türkiye genelinde yetkili servisi ile satış sonrası hizmet anlamında, anında ve hızlı çözümler sunan Maximum Ticaret her zaman ön planda olmayı hedeflemiştir.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761