logo

Maxis Endüstriyel olarak müşteri değil dost kazanıyoruz

Maxis Endüstriyel olarak müşteri değil dost kazanıyoruz

Maxis Endüstriyel Temizlik Ekipmanlarının kurucusu Şennur Çobanoğlu, 2000 yılından itibaren endüstriyel temizlik ve ekipmanlarının üretim ve satışını yapmaktayız. İşlerin yoğunluğundan dolayı 2015 yılından itibaren Ağabeyim Şenol Çobanoğlu ile birlikte şirketimizin çıkarları doğrultusunda çalışmakta olduklarını belirtik.

Firmanızın kuruluş gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Yeterli tecrübe ve bilgi birikimine ulaştığımı hissettiğim 2006 yılında Maximum ticaret adı altında kendi üretim ve satış şirketimi kurdum. 2009 yılına kadar ağırlıklı olarak Yüksek Basınçlı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeleri, köpük tankları ve basınçlı kümes yıkama makinaları üretimin eve satışına devam ettim. 2009 yılında ise Ar-ge ve deneme çalışmaları yaptığım ve sonrasında otomatik halı yıkama makinamızı (yerden ve sehpa sistemli), halı sıkma makinamızı ve manuel halı yıkama Makinamızın üretimini ve satışını gerçekleştirdik.

Müşteri portföyünüz ve ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Halı yıkama ve oto yıkama sektöründe her gün kendimizi geliştirerek tüm yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüze, geniş yelpaze çeşidimizle hizmet vermekteyiz.

Sizce, müşteriler neden firmanızı tercih etmelidir?

Söylemlerimiz biraz klasik olacak ama biz müşteri değil dost kazanıyoruz. Her gittiğimiz ilde kapısını açacak dostlarımız olsun istiyoruz. Kalite standartlımız belli. Kesinlikle kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı müşteri taleplerini karşılıyoruz. Şirketimiz geçerli 4 altın kuralı var.

Bunlar :

✔ Karşılıklı güven

✔ Kalite

✔ Zamanında teslimat

✔ Satış sonrası hizmet

 

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?

Maximum ticaret olarak Maxis markamızın isim hakkını tescillendirdik. İhracata yönelik tüm evraklarımız bünyemizde mevcuttur. Amacımız daha bir kurumsal yapıya sahip olmaktır. MAXIS Kalite anlayışını hem yönetim hem de üretimde benimseyen, sunduğu MAXIS ürünleriyle ve sektörde geldiği nokta itibari ile bunu ispatlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için Türkiye genelinde yetkili servisi ile satış sonrası hizmet anlamında, anında ve hızlı çözümler sunan Maximum Ticaret her zaman ön planda olmayı hedeflemiştir.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761