logo

Mis kokulu çöp torbaları ile ev ve profesyonel mutfaklara adım atıyor

Mis kokulu çöp torbaları ile ev ve profesyonel mutfaklara adım atıyor

Yarım asırlık tecrübesini gıda dışı hızlı tüketim ürünleri sektörüne aktaran ve yeni ürünleri ile mutfaklara giren Duck Grup, Poşet Grubu ürünleri ile de dikkat çekiyor. Duck Grup; farklı boylarda kokulu-kokusuz çöp poşetleri ile hem ev mutfaklarına hem de profesyonel mutfaklara adım atıyor.

Duck Grup poşet ürünleri kokulu-kokusuz alternatifleri ile mini, orta, büyük, battal ve jumbo boy seçenekleri ile raflarda yerini alıyor. Çöp torbalarının renkli görünümleri ile mutfak ve banyolarda çöplerinizi kategorilere ayırarak poşetleyebilir ve doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Duck Grup Limon, Çilek ve Lavanta kokulu çöp poşetleri sayesinde çöpleriniz hijyenik bir şekilde muhafaza edilirken, etrafa yayılan rahatsız edici kokuların da azalması sağlanıyor.

Ev Atıklarında Özel Üretim Çöp Poşetlerinin Kullanımı Doğayı Koruyor

Duck Grup çöp poşetleri doğada çözünebilme özelliği sayesinde kısa sürede doğaya karışarak doğal döngüye minimum zarar verirken, evsel atıklarınızın korunaklı bir şekilde yaşam alanlarından uzaklaşmasını sağlayarak olası mikropların ve bakterilerin de dağılmasını önlüyor.

Çöp kutularının ayrıca temizlenmesine ihtiyaç bırakmayan ve kötü kokulara son veren kokulu çöp poşetleri sayesinde yaşam alanlarınızı temiz tutarken, bir yandan da ekolojik dengenin bozulmamasına fayda sağlayabilirsiniz.

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761