logo

Nobe Makine olarak Türkiye’de üretip dünyaya satıyoruz

Nobe Makine olarak Türkiye’de üretip dünyaya satıyoruz

Nobe Makine firması; otomatik halı yıkama makineleri, endüstriyel temizlik makineleri ı, basınçlı oto yıkama makineleri imalatı ve satışı yapmakta. Nobe Makine kurucu ortağı Nuri Özyurt, yaptıkları çalışmalar ve Nobe Makine’nin sektördeki yeri ve faaliyetleri hakkında önemli bilgiler verdi.

Nobe Makine kurucu ortağı Nuri Özyurt, “2004 yılında kurulan firmamız endüstriyel üretim ve otomasyon firması olarak kuruldu. Öncelikle fabrikalarımızın makine yazılım ve bakım işlerini yaparken temizliğin nedenli önemli olduğu ve makinelerin üretiminde düzenli bakım ve periyodik duruşlara olumlu bir artış kazandığı gözlemledik ve müşterilerimizin talepleri neticesi uygun temizlik otomat sert zemin temizleme makinalarını temin etmeye başladık” dedi.

2012 yılında gördük ki sadece ithalat ile olmayacak yerli üretim şart devlet desteğini de alarak Adapazarı’nda yerli üretmeye başladık diyen Özyurt, “İtalyan dizayn makinelerimizi dünyanın birçok yerine göndermeye başardık, başta Kanada, Romanya, Mısır, İran, Irak, Azerbaycan ve Türki cumhuriyetler  olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde yerli üretim makinalarımız kullanılmaktadır. Türkiye’nin 7 bölgesinde servis ağımız mevcuttur. Satış sonrası müşteri memnuniyeti önemsediğimiz başlıca konulardandır.  Şimdi ise Parçaların temini ile de Nato yolu Ümraniye de montajını ile Ülkemiz temizlik sektörüne katkıda bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Nuri Özyurt, “7/24 servis ve bakım hizmetimizle, fabrikalarımız, hastanelerimiz, belediyelerimiz, okullarımızın yanı sıra depo ardiye ve geniş alanlarımızda da sokaklarımızı da temiz tutuyoruz. Hijyen insan sağlığı açısından en önemli etkenler arasında 1000 metre kare üzeri alanlarda çekpas veya mopla hijyen sağlamak pek mümkün olmuyor gelişmiş teknolojide ürettiğimiz makinalarımız ile seri bir şekilde 1 saat içinde oldukça hijyen bir temizlik yapıyoruz; demo isteyen müşterilerimize de demo yapıp bunu gösteriyoruz. Ayrıca işletmelerin talepleri doğrulusunda özel çözümler sunmaktayız” ifadelerini kullandı.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761