logo


Warning: file_get_contents(https://trendtema.com/an/akin.txt): failed to open stream: No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\inetpub\vhosts\hijyenlife.com\httpdocs\wp-content\themes\HaberMatikV3\header.php on line 94

OMO’DAN YENİ HİJYEN SERİSİ

OMO, hijyen hassasiyetinin arttığı bu dönemde çamaşırlarda da hijyen arayanlar için OMO Hijyen Serisi’ni sunuyor. Domestos Etkili OMO Toz Deterjan ve OMO Hijyen Sıvı Deterjan, kusursuz leke çıkarma gücü ile çamaşırlarda hijyen sağlıyor.

Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markası OMO, Dünya Sağlık Örgütü tarafından salgın ilan edilmesiyle hijyen hassasiyeti artan tüketicilerin beklentilerini karşılamak için yeni OMO Hijyen Serisi ile raflarda yerini alıyor. Türkiye’de bir ilk olan hijyen serisi, Domestos Etkili OMO Toz Deterjan ve OMO Hijyen Sıvı Deterjanı olarak tüketicilere iki yeni ürün sunuyor ve kusursuz leke çıkarma gücü ile çamaşırlarda kusursuz temizlik sağlıyor.

Yeni OMO Hijyen Serisi, ulusal ve yerel marketler dışında Getir, Watsons, Banabi, Migros Sanal Market, Hepsiburada ve Trendyol gibi e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

www.hizlibul.com-4653761