logo

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

 

EMS iklimlendirme Genel müdürü Erdal Yel, önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu, hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ettiklerini ve standartlarını sürekli yükselttiklerini söyledi. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize gerekli teknik desteği sağlamaktayız” diyen Erdal Yel, sorularımızı yanıtladı.

 Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

 Firmamız 2010 yılında halı kurutma sektöründe altyapı çalışmalarına başlayarak sektör ihtiyaçlarının tespit etütlerini tamamlamış ve 2014 yılında halı kurutma konusundaki sıkıntıları gidermek amacıyla EMS İklimlendirme ve Kurutma olarak faaliyete başlamıştır.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?

 Firmamızın temelleri 2012 yılında atılmasına rağmen 2014 yılında EMS İklimlendirme ve Halı Kurutma Makineleri adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Fakat gelişimimiz her daim devam etmektedir. Sektörümüz ihtiyaçları gereği statik bir yapıyı kabul etmemektedir. Sürekli dinamik ve yeniliğe açık olmak durumundayız.

Müşteri ve ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

 Müşteri portföyümüzün en başında halı yıkama fabrikaları gelmektedir. Halı yıkama fabrikalarının halı kurutma konusunda yaşadıkları sıkıntıları yakından takip etmekteyiz. Bunun yanında gıda tesisleri, ilaç firmaları, su hasar restorasyonları, kapalı havuzlar, ahşap sanayisi, soğuk hava depoları vs kısacası nemin zarar verdiği ve nem alma ihtiyacını gündeme geldiği her alanda hizmet vermekteyiz.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

 Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve standartlarımızı sürekli yükseltmekteyiz. Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize gerekli teknik desteği sağlamaktayız. Ürün teslimatları en kısa sürede gerçekleşmekte, tecrübeli kadromuz ile iki yıla kadar ücretsiz, iki yıldan sonra da ürün değişim bedelinin altında belirlenen hizmet fiyatları karşılığında ürün aksaklıları ve teknik sıkıntılar giderilmektedir.

Sizce müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir?

 Halı yıkama firmalarının ihtiyaçlarını yakından takip etmekteyiz. Makinelerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretmekteyiz. Makinelerimiz hassas nem, sıcaklık ve zaman ayarları sayesinde zor şartlarda dahi performansından ödün vermeden çalışabilmektedir.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?

 Müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde kaliteyi her geçen gün arttırmaktayız. Makinelerimizde teknolojik gelişmelere yer verip, müşterilerimizin enerji ve zaman tasarrufu yapmalarını sağlamakta ve karlılıklarını arttırmakta yardımcı olmaktayız. Uzman çalışanlarımız sayesinde müşterilerimize teknik konularda en kısa sürede en iyi hizmeti vermekteyiz.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?

 Artan kalite anlayışımızla önce Türkiye’nin dört bir köşesindeki halı yıkama fabrikalarına EMS Halı Kurutma Makineleri’ni ulaştırarak nem alma ve halı kurutma konusundaki kalitemizle tanıştırmak. Daha sonra bu çalışmalarımızı uluslararası alana taşıyarak, Türkiye sanayisine katkı sağlamaktır.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761