logo

OTED 5. YILINI ARCORA GROUP İLE BİRLİKTE KUTLADI

OTED 5. YILINI ARCORA GROUP İLE BİRLİKTE KUTLADI

2014 yılında kurulan ve bugün 5’inci yılını kutlayan Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği ( OTED)  Manavgat Şubesi, sektörünün önemli aktörleriyle buluşarak büyümeye devam ediyor. Oted Manavgat Şubesinin kasım ayı eğitim sponsoru Arcora Group oldu.

Yaklaşık 30 yıldır temizlik ve Hijyen sektöründe uluslararası faaliyet gösteren Arcora Group’un Ege ve Akdeniz Bölge Satış sorumlusu Selçuk Ağacan ‘Arcora Group Türkiye Stratejileri ve Temizlikte Yeni Teknolojileri Manavgat Bölgesinde faaliyet gösteren otellerin temizlik yöneticileri ile paylaştı. Ürünlerinin kalitesi ve verimliliğinin temizlik ve hijyen hizmetlerinin tüm alanlarında kullanıcılarıyla yaptığı işbirliğine dayandığını belirten Selçuk Ağacan, Arcora’nın yüksek kalite standartlarına tasarruf ve çevre bilincinin eşlik ettiğini kaydetti.

1384 PATENTLİ ÜRÜN

Arcora’nın felsefesinin, piyasadaki yeni ihtiyaç ve kalite standartlarına olabildiğince erken ve dinamik çözümler sunmak olduğunu belirten Ağacan, başta Avrupa olmak üzere Dünyanın bir çok ülkesinde temizlik tekstillerine, aksesuarlardan pedlere, kat arabalarından, temizlik makinelerine Arcora’nın bugün 1384 patentli ürünüyle hizmet verdiğini söyledi.

KALİTE VE VERİMLİLİK

Arcora Group’un Ege ve Akdeniz Bölge Satış sorumlusu Selçuk Ağacan ,Arcora’nın Türkiye’de inovatif çalışmalarıyla dikkat çektiğini ve Arcora Group’un yeni trend ürünleriyle de  kullanıcılarının işlerini kolaylaştırırken verimliliği de zirvede tuttuğunu kaydetti.

ANTALYA PİLOT ŞEHİR

Son 2 yıldır Ar-Ge çalışmalarını hızlandıran Arkora Group’un Antalya ‘yı pilot şehir tayin ettiğini kaydeden Ağacan, Antalya’da Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği OTED ile birlikte hareket etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Selçuk Ağacan “İyi ki OTED var” dedi.

OTED İLE DOLU DOLU 5 YIL

Düzenlediği eğitimlerle hijyen ve temizlik alanında adeta bir okul görevini gören Oted Manavgat ailesi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Sibel Cingöz başkanlığında beş yılı geride bırakan Oted Manavgat Şubesi eğitimlerinin yanında sertifika programları ve sosyal faaliyetleriyle de öne çıkıyor.

HİJYEN LİFE

 

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761