logo

Porçöz’den “Beğenmezsen Paran İade” Kampanyası

Porçöz’den “Beğenmezsen Paran İade” Kampanyası

Türkiye’nin ilk kireç çözücü markası Porçöz, yenilenen ürün ailesiyle temizliğe “ekstra güçlü çözüm” getiriyor. Porçöz Pas ve Kireç Çözücü, Yağ Çözücü, Leke Çıkarıcı ve Lavabo Açıcı’dan oluşan Ekstra Güçlü Temizlik ailesi şimdi “Beğenmezsen Paran İade” kampanyası ile kalitesini tescilliyor.

Ekstra güçlü formülleriyle kısa sürede etkili çözümler sunan Porçöz Ekstra Güçlü Temizlik Ailesi, güçlü formülüne duyduğu güveni “Beğenmezsen Paran İade” kampanyası ile kullanıcılarının deneyimine sunuyor. Porçöz, Pas ve Kireç Çözücü, Yağ Çözücü, Leke Çıkarıcı ve Lavabo Açıcı ürünlerinde geçerli olan kampanya kapsamında üründen memnun kalmayan tüketicilere www.porcoz.com üzerinden dolduracakları basit bir form ile ödedikleri tutarı iade edeceğini garanti ediyor. 17 Şubat ve 30 Nisan tarihlerinde geçerli olan kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.porcoz.com adresinden ulaşılabiliyor.

Kireç ve pas için etkili çözüm

Güçlü formülüyle çaydanlık, su ısıtıcısı ve duş başlığı gibi metal yüzeylerin yanı sıra, tüm seramik ve cam yüzeylerdeki kireç ve sarı pas lekelerini kısa sürede yüzde 100 temizleyen Porçöz Pas ve Kireç Çözücü, inşaat sonrası zorlu yüzey temizliğinde de etkili sonucu beraberinde getiriyor.

İnatçı yağlara güçlü çözüm

En zorlu yağları bile ovalamadan çözen Porçöz Yağ Çözücü, çamaşır suyu katkılı güçlü formülüyle mutfaklara derinlemesine temizliği getiriyor. Üstün performansıyla yanmış ve kurumuş yağ lekelerinde bile yüzde 100 etkili olan Porçöz Yağ Çözücü; fırından barbeküye, davlumbazdan çelik tencere ve fritöze kadar her türlü çelik mutfak eşyasını çizmeden parlatarak mutfaklarda güvenli kullanım sağlıyor.

Porçöz ile renklere değil, lekelere veda edin

Enzim içerikli özel formülüyle renkleri koruma altına alan Porçöz Leke Çıkarıcı, soğuk suda bile kumaş üzerindeki leke ve kirleri kolayca çıkartıyor. Ağartıcı içermeyen ekstra güçlü formülüyle yağ, çikolata, kahve ve çimen gibi zorlu lekeleri kısa sürede çıkaran Porçöz Leke Çıkarıcı ile renklere değil, kirlere ve lekelere veda edin.

Kaynar su gerektirmeyen güçlü ve özel formül

Tıkanan tüm lavabo ve giderlere, Ekstra Güçlü Temizlik Ailesi’nin bir diğer üyesi Jel Lavabo Açıcı ile çözüm sunan Porçöz, tamamen tıkanmış ve içi suyla dolmuş giderleri bile kaynar suya ihtiyaç duymadan zahmetsizce açıyor. Plastik ve PVC de dâhil olmak üzere her türlü maddeden üretilmiş tesisat ve tahliye borularında güvenle kullanılabilen Porçöz Jel Lavabo Açıcı, sudan ağır özel formülü sayesinde tıkanan noktaya kolayca etki ederek hızlı çözüm sunuyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761