logo

SEKTÖR DEVLERİNDEN BÜYÜK ANLAŞMA

SEKTÖR DEVLERİNDEN BÜYÜK ANLAŞMA

ATALIAN Türkiye, CarrefourSA ile ortaklığını yeniliyor. Fransız süpermarket zincirinin bir bağlı şirketi olan CarrefourSA, ATALIAN’a olan güvenini yakın zamanda yeniledi.

CarrefourSA tüm soğutma sistemlerinin  bakım ve onarım hizmetleri için ATALIAN ile anlaştı

ATALIAN 561 mağazadan sorumlu olacak

ATALIAN şu anda Türkiye genelinde  büyüklüğü 500 m²  ila 5.000 m² arasında değişen 561 mağazadan sorumlu olarak mağazalar için, soğutma sistemlerinin teknik bakımını yapmak üzere mobil ekipler görevlendirmiş durumda ve mobil ekipler ayrıca soğutma sistemlerinin arızalanması durumunda onarım hizmeti de sunarak tadilat çalışmaları yapıyor.

ATALIAN teknik ekibi Türkiye’de dev perakende zincirlerine hizmet veriyor

ATALIAN İzmir merkezli  izleme ekibi ile 7 gün 24 saat boyunca 380 mağazanın uzaktan izleme hizmetini sağlıyor olacak. ATALIAN teknik ekibi Türkiye’de dev perakende zincirlerine hizmet veriyor ve 1.300’den fazla süpermarkete ait soğutma gruplarının uzaktan izlenmesini sağlayan bir otomasyon hizmet ağı kurarak, teknik servis ve periyodik bakım faaliyetlerinin en verimli şekilde yönetilmesi sağlıyor.

Anlaşma hakkında görüşlerini paylaşan ATALIAN Servis Direktörü Ender Demirtaş “Soğutma sistemlerini Türkiye’deki en geniş uzaktan izleme aktivitesi ile izliyoruz ve iklimlendirme sistemlerini izleme verilerine göre yönetiyoruz. Müşterimizle kurduğumuz geçmişe dayalı güven ilişkimiz, uzaktan izleme ve teknik alandaki uzmanlığımız ile CarrefourSA’yı yeniden kazanmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761