logo

Euroclean & MFA ortaklığı ile dengeler değişiyor

Euroclean & MFA ortaklığı ile dengeler değişiyor

 

Parm Group bünyesinde, hizmet ve lojistik sektöründe yer almakta olan MFA, Şubat 2018 tarihi itibariyle Euroclean ile ortaklık imzaladı.

2011 yılında kurulan MFA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçük ile genç ve dinamik ekibiyle yeniliğe açık bir firma. MFA, Euroclean’in yüzde 55’ini satın alarak temizlik sektöründe güçlü firmalar arasında yerini almış oldu. MFA, 23 binlerde olan bordro sayısını, Euroclean ortaklığı ile 27.000’lere çıkarttı.

Euroclean 2005 yılında Nurcan Germani ve Latif Cengiz ortaklığında kurulan bir firma.  Euroclean; Sabiha Gökçen Havalimanı, 3. Havalimanı (İGA) , Esen Boğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı olmak üzere havalimanı temizliğinin öncü şirketlerinden.

Aynı zamanda Anadolu Sağlık Merkezi, Medicalpark, İstanbul Cerrahi gibi A sınıfı hastanelerin de temizliğini yapan firma, hastane hijyeni konusunda temizlikte öne çıkmış durumda.

2018 yılında Eskişehir Şehir Hastanesi’ni de bünyesine katan Euroclean, yeni dönemde; güvenlik hizmetleri, yemek hizmetleri, çamaşır hizmetleri ve ilaçlama gibi alanlarda da öne çıkmayı hedeflemekte.

MFA & Euroclean ortaklığı; başarıyı, büyüme ivmesini ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı görev bilerek, atacakları adımlarda sektörde ilk sıralarda yer almayı hedefliyor.

Tamamı yerli sermaye yatırımcısı olan, eğitim düzeyi yüksek, alanlarında tecrübeli, profesyonel ve uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip ortaklık yapısı ile EUROCLEAN ‘’Kusursuz Hizmet Anlayışı’’ vizyonu ile yurtiçi ve yurtdışında 2005 yılından beri önemli projelerin altına imza atmakta. Bugün 3500’ü aşkın çalışanı ile sektörün lider şirketleri arasında yer almakta, ulusal ve uluslararası havaalanı, hizmet sektörünün dev markalarının referansı ile güçlenen Euroclean, tecrübesinin yanı sıra A sınıfı hastane temizliği konusunda da uzmanlaşmış durumda. Her iki firmaya yeni ortaklıklarında başarılar dileriz.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761