logo

Selpak Professional hedefini büyüttü

Selpak Professional hedefini büyüttü

 

Selpak Professional yeni kimliği ile kalitesine vurgu yapıyor,yenilenen logo ve ambalajı ile globalde de yerini güçlendiriyor
Türkiye ev dışı tüketim pazarının güçlü markası Selpak Professional, “Üstün Kalite, Akıllı Seçim” sloganı, modern logosu ve ambalaj tasarımıyla hedefini büyüttü. Global pazarda gerçekleştirdiği lansman ile tüm ürün portföyünü uluslararası pazara da sunan Selpak Professional, aynı anda Türkiye’de de daha modern ve şık tasarıma sahip Premium ambalaja geçiş yaptı. Dünya pazarına hitap eden Selpak Professional ürünlerinin yeni kimlik ile daha da güçleneceğini belirten Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu kaliteli ürünleri, çevreci ve yenilikçi çözümlerle pazara sunduklarını söyledi.

 Eczacıbaşı Profesyonel bünyesinde bulunan profesyonel temizlik kağıdının lider markası Selpak Professional; kaliteli kağıt ürünleri ve tasarruf sağlayan çözümlerini tek bir söylem altında dünya ve Türkiye pazarına sunuyor. Yenilenen logo ve ambalaj tasarımıyla tüm ürün portföyünü global pazara da taşıyan Selpak Professional,  Türkiye’de yoluna “Selpak Professional Premium” olarak devam ediyor.

Yeni ambalajı ile Premium algı öne çıkarıyor

Daha şık ve modern bir tasarım ile yenilenen logosu, Premium segmente vurgu yapan koyu lacivert renkli yeni ambalajı ile Selpak Professional, prestij ve kalite olarak ön plana çıkıyor. Global lansmanın bir ayağı olan bu değişim, “Üstün Kalite, Akıllı Seçim” sloganı ile ürün özelliklerine vurgu yapıyor.

 

Yenilenen ambalaj tasarımının uluslararası pazarda da markanın konumunu güçlendireceğini belirten Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu; “Sahip olduğumuz deneyim, itibar ve kaliteyle farklı müşteri beklentilerine uygun çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Dünya pazarına da 3 farklı segmentte hitap eden Selpak Professional ürünlerimizi, Eczacıbaşı Profesyonel olarak Premium çatısı altında Türkiye’de müşterilerimize sunuyoruz. Kalitesi ile fark yaratan Selpak Professional’ın, yeni benzersiz ve şık tasarımıyla hali hazırda var olan bilinirliğimizi global platformda da üst seviyeye çıkaracağımıza inanıyoruz” dedi.

 Çevreye duyarlı ürünler dünyanın gündeminde

Dünya çapında çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirlik gibi değerleri destekleyen, çevreye bıraktığı izi en aza indirgeyen ürün ve hizmetlere yapılan yatırımlar ön plana çıkıyor.

Selpak Professional markasının özünde de çevreye duyarlılık olduğunu belirten Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu“Dünyanın gündemini oluşturan konu sürdürülebilirlik. Biz de Eczacıbaşı Profesyonel olarak, hem ülkemizin koşullarına uygun hem de yeni ürün geliştirirken tüm süreçlerimizde çevreyi koruma bilinci ile hareket ederek dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ürünlerimizin hammaddesi olan selülozun tamamını, Dünyaca kabul görmüş uluslararası bir kuruluş olan FSC (Forest Stewardship Council)standartlarına uygun sürdürülebilir ormanlardan sağlıyoruz. Selpak Professional ürünleri bundan sonra FSC logolu yeni ambalajları ile çevreye duyarlı işletmelerin öncelikli tercihi olacak” dedi.

 Selpak Professional ürün ve dispenserlerinde kullanılan teknoloji de, tüketicilere hijyenik ve pratik şekilde kağıt kullanımı sağlarken, müşterilere tasarruflu bir şekilde kağıt tüketimi imkanı vererek tüketimi azaltmayı ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefliyor. Tasarruf yaptıran dispenserlerin yanı sıra Selpak Professional portföyündeki kağıt ürünlerinin tamamında, hammadde tedarikinden, üretimine ve kullanım sonrası ambalaj atığına kadar doğa ile dost özellikteki maddeler kullanılıyor.

Selpak Professional markası altında ev dışı tüketim kanallarının ihtiyaçlarına uygun kağıt havlu, tuvalet kağıdı, peçete ve kutu mendil yer alıyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761