logo

Selpak’tan bir ilk, bambu katkılı kağıt havlu

Selpak’tan bir ilk, bambu katkılı kağıt havlu

 

Türkiye temizlik kağıdı sektörünün lider markası Selpak, yenilikçi ve öncü bir ürüne daha imza attı. Selpak Deluxe Bambu Katkılı kağıt havlu, mevcut Selpak Havlu’ya göre yüzde 50 daha dayanıklı yapısıyla mutfaktaki ıslak kullanım gerektiren küçük temizlik işlerinde pratik ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek bambu katkılı kağıt havlusu, Selpak’ın yenilikçi anlayışıyla tüketici ile buluştu. Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu, kağıt havlunun yeterince dayanıklı olmadığını düşünen ve mutfaktaki zorlu temizlik işlerinde kağıt havlu kullanmamayı tercih edenlerin ön yargılarını silerek mutfaktaki temizlik alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor.

Mevcut Selpak kağıt havluya göre yüzde 50 daha dayanıklı yapısıyla Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu, ocağa dökülen yemek lekelerinin çıkarılması, ısıtırken taşan ve kuruyarak çıkması zorlaşan süt ve kahve lekelerinin temizlenmesi, yıkanmış meyvelerin kurulanması gibi ıslakken dayanıklılık gerektiren pek çok durumda kolaylık sağlıyor. Kumaş mutfak bezinin tercih edildiği birçok durumda Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu, yıkayıp sıkarak bir kez daha kullanıma imkan veren yapısıyla ekonomikliğinin yanı sıra pratiklik ve hijyen sağlıyor.

HİJYEN LİFE

Paylaşın:

www.hizlibul.com-4653761